Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec z j. angielskim

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 25.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży produktów dziecięcych i wyposażenia wnętrz, działającej w kanale dystrybucji B2B, oraz e-commerce poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Główne zadania:

    • Nawiązywanie nowych relacji biznesowych z potencjalnymi dystrybutorami,
    • Współpraca z partnerami z segmentu sprzedaży tradycyjnej i internetowej,
    • Przygotowanie ofert handlowych,
    • Analiza rynku i potrzeb klientów,
    • Realizacja planów sprzedażowych i jakościowych,
    • Budowanie wizerunku firmy,

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie,
    • Doświadczenie w sprzedaży B2B,
    • Doświadczenie w obsłudze Klienta biznesowego
    • Dobra znajomość języka angielskiego,
    • Umiejętności handlowe,
    • Zdolności analityczne i umiejętności negocjacyjne,
    • Gotowość do odbywania sporadycznych wyjazdów służbowych

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
    • Jasny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
    • Pakiet benefitów w tym prywatna opieka medyczna i pakiet sportowy
    • Możliwość rozwoju w organizacji o międzynarodowym zasięgu,
    • Przyjazne miejsce pracy,
    • Pracę w zgranym, młodym zespole,
    • Praca od poniedziałku do piątku
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Domino Polska Sp. z o.o.
    www.dominopolska.pl
    Agencja 5070
    Z NAMI OSIĄGNIESZ SUKCES. ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA APLIKACJI!