Oferta pracy

Handlowiec z j. obcymi

WhoohooO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów na rynkach zagranicznych,
  • Utrzymywanie dobrych relacji (osobistych, telefonicznych i mailowych) z Klientami detalicznymi i hurtowymi.
  • Obsługa sprzedaży eksportowej firmy (wprowadzanie zamówień, aktualizacja cen, przygotowywanie ofert handlowych, kontrola realizacji zamówień).
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i jej produktów na najwyższym
    poziomie.
  • Wspomaganie pracy innych działów firmy.

Wymagania

  • Swobodna komunikacja w j. angielskim
  • Znajomość innego języka (portugalski, hiszpański, francuski, niemiecki,
    włoski, belgijski, holenderski, czeski, słowacki, węgierski, rumuński, bułgarski,
    grecki, turecki, norweski, szwedzki, finlandzki, rosyjski, ukraiński, serbski
    lub inny światowy np. chiński, wietnamski, itp.)
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, inicjatywa.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Umiejętność negocjacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy