Handlowiec z językiem angielskim

Lynka Sp. z o.o.

  • Majdzika 16, Skawina
    Skawina, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Majdzika 16

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Budowanie trwałej i pozytywnej relacji z aktualnymi i nowymi klientami

  • Finalizowanie transakcji i podpisywanie zamówień

  • Dbałość o wysoki standard obsługi klienta

  • Współpraca z działem Customer Service

  • Ciągłe doskonalenie znajomości oferty

  • Terminowe przygotowywanie raportów sprzedaży

  • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach działu Sprzedaży

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta

  • Doświadczenie w branży promocyjnej

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

  • Znajomość technik sprzedaży

  • Znajomość rynku marketingowego

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Determinacja w dążeniu do celu i nastawienie na wyniki

  • Proaktywność, kreatywność i umiejętność samodzielnej organizacji pracy

  • Łatwość nawiązywania kontaktu oraz umiejętność budowania relacji interpersonalnych

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju swoich kompetencji

  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed w 100% finansowaną przez pracodawcę

  • Dofinansowanie platformy MyBenefit, gdzie możesz korzystać z wielu programów rabatowych, zakupów w sklepach internetowych czy karty sportowej MultiSport

  • Program poleceń

  • Atrakcyjne zniżki na produkty firmowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Dołącz do nas i zdobywaj doświadczenie w firmie, będącej jednym z liderów produkcji zdobień na rynku europejskim. Jesteśmy dumni, że jako polska firma z amerykańskimi korzeniami, zdobyliśmy najwięcej w Europie nagród w międzynarodowych konkursach branżowych. Od lat kierujemy się wartościami, wierząc w filozofię ciągłego doskonalenia, doceniając zaangażowanie naszych pracowników i nasze relacje. Zatrudniamy blisko 300 fantastycznych osób, które niezależnie od wieku, pochodzenia czy osobowości budują świetną atmosferę pracy w Lynka. Wyróżniamy się nowoczesną halą produkcyjną z dużym parkiem maszynowym oraz ogromną przestrzenią magazynową. Dbamy o najwyższe standardy pracy: bezpieczeństwo, czystość, komfortowe warunki, równe traktowanie. Jako firma odpowiedzialna społecznie troszczymy się o środowisko i ludzi wokół nas. Nasz zespół to doskonali specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy z radością przekażą Ci swoją wiedzę.

Przewiń do profilu firmy