Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec z językiem angielskim

Kratki.pl

  • Wsola (pow. radomski)

    Wsola (pow. radomski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa klientów indywidualnych, przygotowywanie ofert oraz koordynowanie realizacji zamówień.

  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów,

  • Realizacja celów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego.

  • Znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem.

  • Orientacja na wynik.

  • Komunikatywność.

  • Szukamy ludzi samodzielnych i zorganizowanych, dla których wyzwaniem i przyjemnością jest sprzedaż.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu.

  • Atrakcyjne i przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki.

  • Możliwość rozwoju zawodowego – dostęp do platformy e-lerningowej i szkoleń produktowych.

  • Pracę w zespole, w którym wzajemnie sobie pomagamy i motywujemy.

  • Szkolenie wdrożeniowe w pierwszym okresie pracy.

  • Okres próbny= okres ochronny: gwarantowana premia na start.