Handlowiec z językiem francuskim

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 21.05.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 20.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    APJA Wojciech Róg

    Jesteśmy firmą handlową z polskim kapitałem posiadającą znaczącą pozycję na rynku, prężnie rozwijającą się od wielu lat. Zajmujemy się sprzedażą samochodów nowych na rynkach europejskich.

    W związku z szybkim rozwojem naszej firmy, poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    Jeśli szukasz inspirujących wyzwań, zrób kolejny krok w swojej karierze i dołącz do naszego zespołu!

    Zakres obowiązków

    • Utrzymywanie kontaktów z Klientami z Francji,
    • Ciągłe pozyskiwanie nowych Klientów dzięki fachowej wiedzy i zaangażowaniu,
    • Współpraca z działem handlowym,
    • Pozyskiwanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją,
    • Praca na miejscu,

    Poszukiwane kompetencje

    • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i techniczne,
    • Bardzo dobra znajomość j. francuskiego, warunek konieczny,
    • Umiejętność negocjacji i łatwość nawiązywania kontaktów,
    • Prawo jazdy kat. B.,
    • Mobilność.
    • Znajomość obsługi komputera i pakietu Office,
    • Orientacja na osiąganie celów i samodzielność w realizacji zadań,

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej,

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, premie od wyników sprzedaży
    • Pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 08.00 - 16.00,
    • Pracę w młodym zespole,
    • Możliwość doskonalenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej firmie.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,

    Możliwość podjęcia pracy w filii firmy w Bytomiu.