Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Handlowiec z językiem francuskim

ECOJOB sp. z o.o.O firmie

  • Garbary 35
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

ECOJOB sp. z o.o.

Garbary 35

Poznań

Jesteśmy agencją pracy, działającą na rynku od 2014 roku. Nasze standardy gwarantują precyzyjny dobór, elastyczność współpracy i oszczędność czasu oraz wydatków. Działamy profesjonalnie i skutecznie w Polsce oraz na rynku międzynarodowym a kluczową wartością naszego zespołu jest jakość i pełna satysfakcja Naszych klientów. Kreatywność, doskonałość i szacunek są motorem wszystkiego, co robimy. Zapewnia to sukces naszym partnerom i pozwala nam rozwijać się jako jeden zespół

OPIS STANOWISKA:

• Aktywna sprzedaż usług rekrutacyjnych w zakresie pracy tymczasowej,
• Nawiązywanie kontaktu oraz utrzymywanie relacji z potencjalnymi Klientami,
• Analiza rynku ,
• Realizowanie wyznaczonych zadań, min. kontakty telefoniczne, spotkania handlowe, przygotowywanie ofert współpracy, negocjacje handlowe,
• Budowanie bazy klientów - praca w systemie CRM.

WYMAGANIA :

• Znajomość języka francuskiego pozwalająca na swobodną komunikację zarówno w mowie jak i piśmie – warunek konieczny,
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego – mile widziana,

OFERUJEMY :

• Atrakcyjne stałe wynagrodzenie,
• System prowizyjny,
• Prywatną opiekę medyczną,
• Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,
• Ciekawą i pełną wyzwań pracę z możliwością wyjazdów służbowych,
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz miłą atmosferę pracy.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne