Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec z językiem niemieckim

APJA Fechu Spółka z o.o.O firmie

APJA Fechu Spółka z o.o.

Franciszka Kamińskiego 19

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż samochodów na rynku niemieckim

  • prowadzenie kontaktów handlowych (e-mail, telefon)

  • nawiązywanie i rozwój relacji z nowymi klientami

  • posprzedażowa obsługa Klientów

  • budowanie marki firmy na rynku zagranicznym

  • prowadzenie dokumentacji handlowej

Nasze wymagania

  • skuteczna sprzedaż

  • warunek konieczny - bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

  • otwartość na nowe relacje i komunikatywność

  • solidność i dobra organizacja pracy, także w zespole

  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientami, w tym na odległość

  • znajomość MS Office

  • znajomość kultury i doświadczenie w kontaktach handlowych z firmami obsługiwanego rynku

  • UE będą znaczącymi atutami

  • praca wyłącznie w siedzibie firmie w Bielsku-Białej

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej firmie będącej jednym z liderów w swoim obszarze

  • wprowadzenie do branży (szkolenie wdrożeniowe)

  • stałą pracę poprzedzoną okresem próbnym

  • pensję i premię uzależnioną od wyników

  • przyjazne i nowoczesne środowisko pracy

  • brak dress code’u

  • zaplecze socjalne w biurze

  • niezbędne narzędzia pracy tj. telefon, laptop

APJA to firma zajmująca się sprzedażą samochodów do klientów zagranicznych. Chcąc poszerzyć grono klientów zapraszamy do współpracy z naszą firmą osoby zainteresowane handlem

i poszukujące nowych wyzwań i możliwości rozwoju.

Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem i sprzedażą samochodów nowych na rynkach europejskich.

APJA to firma z długoletnim doświadczeniem w branży samochodowej. Sukcesywnie poszerzamy ofertę sprzedaży dla klienta działając na rynkach europejskich.

Przewiń do profilu firmy