Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec z językiem rosyjskim

RAM BALTIC SP Z O OO firmie

RAM BALTIC SP Z O O

Stanisława Kierbedzia 4/16

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż produktów z kategorii uchwyty do przemysłu, logistyki i motoryzacji na rynkach rosyjskim, ukraińskim i białoruskim

  • realizacja wyznaczonych planów dystrybucyjnych

  • budowa silnej pozycji produktów RAM® Mounts w powyższych regionach

  • przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych

  • budowa długotrwałych relacji z Klientami

Nasze wymagania

  • orientacja na wynik i determinacja w dążeniu do celu

  • biegła znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie

  • umiejętność budowania długotrwałych relacji handlowych

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • pracę pełną wyzwań

  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko

  • możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy

RAM Mounts Baltic jest wyłącznym dystrybutorem profesjonalnych uchwytów montażowych RAM® Mounts, stosowanych m.in. w przemyśle, logistyce i motoryzacji.

Uchwyty RAM® Mounts cechują najwyższa jakość wykonania, wysoka trwałość oraz doskonałe dopasowanie do wymagań użytkowników.

Przewiń do profilu firmy