Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec

Restaumatic sp. z o.o.

3 7807 000 brutto / mies.
  • Wolności 345, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Wolności 345

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiedzialny/a za sprzedaż usług z naszego portfolio restauracjom w całej Polsce;

  • Będziesz telefonicznie i mailowo kontaktował/a się z nowymi i stałymi klientami – spokojnie nie ma całodziennego ,,wiszenia na słuchawce’’, zajmujemy się również konfiguracją produktu i dopasowaniem oferty do potrzeb restauratorów;

  • Zbudujesz długotrwałe relacje z restauratorami dopasowując naszą ofertę do ich aktualnych i przyszłych potrzeb;

  • Weźmiesz udział w budowie sukcesu firmy na rynku polskim poprzez realizację wyznaczonych Tobie celów i planów;

  • Będziesz uczestniczył/a we wdrażaniu naszych produktów – w końcu Twoja wiedza o kliencie jest absolutnie bezcenna;

  • Zostaniesz profesjonalnym doradcą w zakresie naszych rozwiązań i marketingu internetowego - bez obaw - nauczymy Cię tego!

Nasze wymagania

  • Jesteś osobą otwartą i komunikatywną?

  • Cechuje Cię pozytywna energia i zapał do pracy?

  • Wyróżniasz się skrupulatnością i zaangażowaniem w realizację powierzonych zadań?

  • Cechuje Cię determinacja i zaciętość w realizacji celów?

  • Znasz kluczowe elementy budowania długotrwałych relacji z klientem lub jesteś gotowy/a do rozwoju umiejętności w tym kierunku?

  • Wygląda na to, że jesteś dla nas świetnym kandydatem!

  • Jeżeli dodatkowo posiadasz doświadczenie w sprzedaży w call center i masz zamiłowanie do nowinek technologicznych - to jesteś kandydatem idealnym!:)

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie podstawa + premia;

  • Dofinansowanie do benefitów (ubezpieczenie, karta Multisport, Medicover);

  • Profesjonalne szkolenia (produktowe, sprzedażowe);

  • Codzienną opiekę Kierownika Zespołu;

  • Wsparcie Trenera Sprzedaży;

  • Wszystkie potrzebne narzędzia pracy: telefon, laptop służbowy, jak również bazę kontaktów;

  • Pracę w świetnej atmosferze i w zgranym zespole;

  • Nowoczesne biuro, pokój relaksu oraz dobrze wyposażoną kuchnię z pyszną kawą;

  • Miejsce przyjazne zwierzakom - jeśli tylko chcesz możesz zabrać swojego pupila do pracy;

  • Pracę od poniedziałku do czwartku w godzinach 8:00-16:30, a w piątki już o godzinie 14:00 cieszymy się weekendem!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

Kogo szukamy

Lubisz, kiedy to co sprzedajesz przynosi klientowi realną wartość i wspiera w rozwoju biznesu? Chcesz oferować produkt o wysokiej jakości? Stawiasz na budowanie długotrwałych i partnerskich relacji z klientami i chcesz być dla nich profesjonalnym doradcą? Dołącz do nas i weź udział w cyfrowej rewolucji w gastronomii!

Kim jesteśmy?

Przyszłością branży gastronomicznej! Restaumatic oferuje innowacyjne rozwiązania e-commerce. Tworzymy kompleksowe systemy, aplikacje i oprogramowanie do zarządzania restauracją umożliwiające integrację różnych kanałów sprzedaży i znacznie więcej! 📈 Jesteśmy 200 osobową firmą i mocno się rozwijamy od ponad 8 lat. Zaufało nam już ponad 5 000 klientów w 5 europejskich krajach. W tym roku otwieramy nowe rynki w Niemczech i Czechach🔥 Na kolejne lata mamy jeszcze bardziej ambitne plany!

Brzmi ciekawie? Zaaplikuj i dołącz do naszej #GastroRewolucji

Przewiń do profilu firmy