Logo Pracuj.pl

Handlowiec/Zaopatrzeniowiec (branża obuwnicza)

Klient Pracuj.plO firmie

  • Czechowice-Dziedzice
    Czechowice-Dziedzice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Naszego klienta z branży obuwniczej na stanowisko Handlowca/Zaopatrzeniowca

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • promowanie i sprzedaż produktów
  • realizacja planów sprzedażowych
  • przygotowywanie ofert handlowych

Wymagania pracodawcy

  • prawo jazdy kat B
  • doświadczenie w handlu jako przedstawiciel handlowy
  • bardzo dobra znajomość branży obuwniczej – warunek konieczny
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność
  • punktualność, samodzielność w wykonywanej pracy

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę
  • niezbędne narzędzia pracy

Etapy rekrutacji

1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą

Handlowiec/Zaopatrzeniowiec (branża obuwnicza), Czechowice-Dziedzice