Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec Zewnętrzny - Regionalny Przedstawiciel Handlowy

SICO POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma handlowa branży poligraficznej poszukuje kandydatów i kandydatki na stanowisko:

Handlowiec Zewnętrzny / Regionalny Przedstawiciel Handlowy
MATERIAŁY POLIGRAFICZNE:
SITODRUK, DRUK WIELKOFORMATOWY, REKLAMA
Numer ref.: (obszar działań: województwo wielkopolskie, lubuskie)

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w handlu lub/i w agencji reklamowej, drukarni, itp.
  • znajomość zagadnień poligraficznych,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • język angielski – na poziomie średniozaawansowanym,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • dobra organizacja pracy,
  • znajomość technik sprzedażowych,
  • dyspozycyjność.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Do przesłanych dokumentów prosimy o dołączenie oświadczenia następującej treści:

KLAUZULE RODO:
Zgoda na przetwarzanie danych:

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do SICO Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Annopol 3 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

 Główne zadania:

  • rozwój sprzedaży w podległym regionie,
  • negocjacje warunków współpracy z Klientami,
  • dbanie o jakość relacji i budowanie długofalowej współpracy z Klientami,
  • pozyskiwanie nowych Klientów,
  • monitorowanie lokalnego rynku branżowego,
  • realizowanie założonych planów sprzedaży,
  • raportowanie bieżących działań.

Oferujemy:

  • samochód, telefon, komputer,
  • system szkoleń produktowych i sprzedażowych,
  • pracę w stabilnej firmie.

Prosimy o wskazanie oczekiwań finansowych.

Ogłoszenie archiwalne