Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowy Opiekun Klienta

Polskie Linie Telefoniczne Sp. z o.o.
  • Żyrardów, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2016-12-20

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Nasza firma to prężnie działające nowoczesne call center. Specjalizujemy się w dostarczaniu i realizacji kompleksowych usług z zakresu direct marketingu, tele-sprzedaży i obsługi klienta. W związku z otwarciem nowego oddziału na potrzeby obsługi jednego z liderów rynku telekomunikacyjnego poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Żyrardów
Region: mazowieckie

Twoje obowiązki:

  • sprzedaż produktów i usług jednej z największych sieci komórkowych w Polsce
  • utrzymanie dobrych relacji z Klientami firmy

Nasza oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa min. 14zł/godz. +prowizje)
  • nowatorskie szkolenia z technik sprzedaży z profesjonalnym trenerem
  • miłą atmosferę pracy w ciekawym zespole

Oczekiwania wobec Ciebie:

  • podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • wysoka kultura osobista i cierpliwość,
  • komunikatywność,
  • miły głos i dobra dykcja,
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • nastawienie pro-sprzedażowe.

Dołącz do naszego zespołu!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV poprzez formularz kontaktowy z dołączoną klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

top

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się