Oferta pracy

Hardware Designer (Konstruktor Elektronik)

AMBIENT SYSTEM Sp. z o.o.O firmie

AMBIENT SYSTEM Sp. z o.o.

Bysewska 27

Gdańsk

Zadania:

  • Projektowanie układów elektronicznych (analogowe, cyfrowe)
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji produktu
  • Współpraca z inżynierami oprogramowania, innymi konstruktorami, testerami

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w projektowaniu układów elektronicznych (analogowe, zasilacze, mikrokontrolery, DDR2)
  • Doświadczenie i dobra znajomość zasad projektowania PCB
  • Znajomość zagadnień kompatybilności elektromagnetycznej i norm bezpieczeństwa
  • Wymagana duża zdolność do samodzielnego, kreatywnego i analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Projektowania zasilaczy impulsowych
  • Znajomość środowiska LabView
  • Posługiwania się środowiskiem Altium Designer
  • Projektowania wzmacniaczy mocy audio (w szczególności klasy D)

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych i zaawansowanych projektach z dziedziny cyfrowego przetwarzania i transmisji sygnałów audio
  • Elastyczny czas pracy
  • Dofinansowanie do opieki medycznej
  • Gwarantowane wyzwania technologiczne na najwyższym światowym poziomie,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z systemem nagród
  • Pakiet przeprowadzkowy
Ambient System Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą nowych technologii, działającą globalnie w branży SECURITY. Tworząc nasze produkty w obszarze systemów komunikacji audio wykorzystujemy zaawansowane technologie z obszaru elektroniki, IT i telekomunikacji. Nasze rozwiązania zapewniają bezpieczeństwo w budynkach publicznych i komercyjnych, transporcie kolejowym i lotniczym czy obiektach przemysłowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy