Oferta pracy

RSQ Technologies

Hardware Developer

RSQ TechnologiesO firmie

  • 27 Grudnia 3, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 08 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

27 Grudnia 3

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie urządzeń elektronicznych dla branży medycznej,

  • Opracowywanie schematów urządzeń elektronicznych,

  • Tworzenie PCB (wielowarstwowe) z uwzględnieniem zasad kompatybilności elektromagnetycznej,

  • Tworzenie dokumentacji technicznej,

  • Przeprowadzanie analiz ryzyka projektowanych urządzeń,

  • Lutowanie prototypów urządzeń,

  • Badanie działania urządzeń z wykorzystaniem aparatury pomiarowej,

  • Udział w tworzeniu oprogramowania projektowanych urządzeń.

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy przy projektowaniu, testowaniu i wdrażaniu układów elektroniki,

  • Znajomość środowisk do projektowania układów (KiCAD, Eagle, Altium itd.),

  • Znajomość wymagań EMC,

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych z zakresu elektroniki cyfrowej,

  • Praca z układami programowalnymi,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym,

  • Umiejętność pracy w zespole projektowym.

Mile widziane

  • Umiejętność modelowania 3D w środowiskach CAD,

  • Znajomość technologii druku 3D,

  • Znajomość urządzeń radiowych, w szczególności BLE,

  • Umiejętności manualne,

  • Znajomość norm LVD, IEC 60601,

  • Umiejętność programowania mikrokontrolerów (NordicSemiconductor, STM itp.)

  • Znajomość zagadnień przetwarzania sygnałów,

  • Znajomość VCS: Git,

  • Umiejętność prostej pracy nad kodem (C, Python, Cpp, C# itp.).

To oferujemy

  • Możliwość wykorzystania swoich umiejętności do rozwoju produktów, które leczą,

  • Wpływ na wydarzające się w firmie rzeczy oraz otwartą i szczerą komunikację,

  • Pracę w miejscu z misją uzdrawiania poprzez oprogramowanie,

  • Kurs lub konferencję (pod warunkiem, że opowiesz jak było),

  • Będziesz mieć okazję zaistnieć w roli prelegenta lub autora materiałów eksperckich,

  • Stały dostęp do regularnie powiększanej biblioteki,

  • Biuro przy Placu Wolności w Poznaniu, z mnóstwem roślinek (ok.100),

  • Ekipę świetnych ludzi, którzy wzajemnie się inspirują,

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy,

  • Najciekawszych nowych znajomych na świecie!

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

Naszym celem w RSQ jest wspólnie budować świat, w którym ludzie żyją szczęśliwie w zdrowiu i wolności. Pojazdem do tego celu jest opieka zdrowotna, której wartości pomagają nam tworzyć narzędzia odpowiedzialnie i z pożytkiem dla wszystkich.

Tworzymy własne aplikacje chmurowe, które adaptujemy również na potrzeby większych klientów. To jednak nie wszystko! Rozwijamy także projekty R&D w zakresie budowy urządzeń medycznych oraz AI.

Więcej o nas:

Strona www: https://www.rsqtechnologies.com/

Facebook: https://www.facebook.com/rsqtechnologies

Instagram: https://www.instagram.com/rsqtechnologies

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Dodatkowe informacje

Jeżeli poza wyżej wymienionymi zadaniami chciał(a)byś rozwijać się również pod względem programowania układów - nic nie stoi na przeszkodzie aby połączyć te dwie role.