Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do All Good S.A. z siedzibą w: Mazowiecka 24I/U9, 78-100 Kołobrzeg (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Head Barista - Kawiarnia Tamka

All Good S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 05 lis 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Praca za barem;

  • Szkolenia nowych pracowników zgodnie z planem onboardingowym;

  • Szkolenia i przeprowadzanie testów wiedzy dla baristów;

  • Angażowanie baristów do startów w zawodach - mentoring i wsparcie w przygotowaniach;

  • Budowanie 'coffee spirit' w zespole - organizacja cuppingów, wyjazdów na zawody, dzielenia się wiedzą, nowymi publikacjami itp.;

  • Przygotowanie i kontrola receptur na barze, wprowadzanie nowych napojów i produktów;

  • Odpowiedzialność za zatowarowanie baru;

  • Przeprowadzanie cyklicznych audytów w kawiarni dotyczących jakości i czystości;

  • Współpraca z kierownikiem kawiarni;

  • Kontrola stanu technicznego sprzętu kawowych;

  • Zgłaszanie awarii i odpowiedzialność za ich eliminację;

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na zakup/wymianę wyposażenia;

  • Prowadzenie ewidencji napraw i czynności konserwacyjnych.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wcześniejsze doświadczenie na stanowisku Head Baristy;

  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym;

  • Łatwo nawiązujesz nowe znajomości i potrafisz budować trwałe relacje z innymi;

  • Dbasz o relacje i osoby w Twoim otoczeniu;

  • Zarażasz swoją energią i pozytywnym nastawieniem do świata;

  • Nie boisz się dużej ilości pracy i lubisz dynamiczne środowisko;

  • Jesteś zwolennikiem utrzymywania czystości i porządku;

  • Dobra organizacja pracy i planowanie to Twój konik.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach UZ/UoP;

  • Wsparcie, szacunek i mnóstwo pasji;

  • Dodatkowe wynagrodzenie z tytułu zmiany kierowniczej;

  • Onboarding obejmujący wprowadzenie do świata i wartości Coffeedesk, niezbędną wiedzę kawową, produktową, sprzedażową i supreme serwisową;

  • Profesjonalnie wyposażoną salą szkoleniową przygotowaną do specjalistycznych treningów;

  • Dostęp do najnowocześniejszych sprzętów kawowych, z których możesz na co dzień korzystać;

  • Możliwość rozwoju w kawie specialty oraz przygotowanie się do zawodów baristycznych;

  • Nieograniczony dostęp do najlepszych ziaren Speciality;

  • Możliwość udziału w różnych imprezach kawowych (targi konkursy);

  • Dostęp do benefitów abonamentowych (do wyboru: NNW Aviva, Medicover, OK System);

  • Codzienny posiłek pracowniczy;

  • Rabaty w naszym eCommerce;

  • O “najlepszej kawie w mieście” nie napiszemy w tym ogłoszeniu, bo to oczywistość!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Kawiarnie Coffeedesk to milość do świata kawy Speciality, mnóstwo wspaniałych gości odwiedzających nas każdego dnia i świetna ekipa różnorodnych współpracowników.

To także możliwość pracy z topowymi markami w świecie kawy Speciality, dostęp do najnowocześniejszych sprzętów kawowych, udział w największych krajowych i światowych imprezach i eventach baristycznych, spore możliwości i jeszcze więcej do zrobienia :-)

Jeśli tak jak my, kochasz kawę Speciality, masz doświadczenie w roli Head Baristy, jesteś ambitny/ambitna i chcesz brać udział w rozwijaniu naszego kawowego brandu to zapraszamy do naszej nowo otwartej Kawiarni na Powiślu!

Przewiń do profilu firmy