Head of Business Intelligence

RPO Partners Sp. z o.o.

18 00025 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wyników sprzedażowych dla poszczególnych kanałów: e-commerce, marketplace oraz dropshipping

  • Tworzenie i analiza realizacji P&L kanałów sprzedażowych

  • Zarządzanie kilkuosobowym rozproszonym zespołem

  • Cykliczne raportowanie do zarządu (CEO i CFO) oraz do funduszu inwestycyjnego

  • Praca na testach A/B i eksperymentach - stawianie hipotez i sprawdzanie ich w praktyce

  • Stały monitoring zachowań klientów za pomocą dostępnych narzędzi

  • Rekomendowanie i wdrażanie nowych narzędzi analitycznych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość i doświadczenie w stosowaniu narzędzi analitycznych – Power BI, Google Analytics, Google Tag Manager, Google Optimize, Looker Studio oraz innych narzędzi stosowanych w e-commerce do analizy zachowań użytkowników

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów analitycznych agregujących dane z wielu kanałów

  • Znajomość specyfiki pracy w e-commerce: posiadanie świadomości w jaki sposób wdrażać i wykorzystywać narzędzia analityczne tak, aby dane były pełne i niezafałszowane

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z platformami marketplace

  • Umiejętność weryfikowania poprawności danych oraz proponowania na bazie analiza konkretnych rozwiązań optymalizacyjnych

  • Znajomość problematyki Google Analytics na poziomie zaawansowanym (niestandardowe implementacje GA, automatyzacja raportowania, niestandardowe konfiguracje GA, ścieżki wielokanałowe od pozyskania użytkownika aż do konwersji)

  • Przynajmniej roczne doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • Swoboda we współpracy na poziomie zarządu oraz w pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Praca na kluczowym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem swojej branży

  • Współpraca w oparciu o preferowaną przez kandydata formę zatrudnienia (UoP lub B2B)

  • Udział w międzynarodowych projektach oraz dostęp do najnowocześniejszych narzędzi

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów pozapłacowych oraz niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość pracy w pełni zdalnej z opcją cyklicznych wizyt w centrali firmy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Nasz klient to doświadczona oraz innowacyjna organizacja oferująca swoje produkty zarówno na polskim jak i na kilkunastu międzynarodowych rynkach. W ramach sprzedaży wykorzystuje on przede wszystkim kanał e-commerce, platformy marketplace oraz dropshipping. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukiwani są doświadczeni kandydaci zainteresowani możliwością objęcia stanowiska Head of Business Intelligence.

Przewiń do profilu firmy