Oferta pracy

Head Of Data And Analysis (Omnichannel Company)

Michael PageO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Head of Data and Analysis (omnichannel company)Numer ref.: JN -112020-1241360

W związku ze strategicznym kierunkiem rozwoju firmy, poszukujemy obecnie Kandydata na stanowisko Head of Data & Analysis.
Idealna osoba na to stanowisko powinna posiadać zacięcie do nowych technologii a w życiu codziennym kierować się dewizą data-driven.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży retail, posiadająca ogólnopolską sieć sklepów oraz własny e-commerce.

Opis stanowiska

  • Tworzenie wizji i strategii data-driven w ramach organizacji
  • Budowanie wewnętrznej świadomości na temat danych, ich bezpieczeństwa oraz wartości biznesowej
  • Animacja obszaru akwizycji danych w wielu kanałach
  • Realizacja projektów mających na celu rozwoju sprzedaży Omnichannel
  • Optymalizacja działań prowadzonych pod kątem zwiększenia częstotliwości dokonywanych zakupów przez Klientów oraz zwiększania wartości ich koszyka
  • Wykorzystywanie danych wewnętrznych (np. sprzedażowych, marketingowych, CRMowych) i globalnych (np. makroekonomicznych) w procesach decyzyjnych różnych obszarów firmy
  • Tworzenie raportów i wnikliwa analiza danych celem sugestii zmian lub testów
  • Tworzenie i utrzymywanie rozwiązań BI
  • Współtworzenie rozwiązań MarTech'owych
  • Zarządzanie pracą zespołu Data Engineer
  • Współpraca z innymi rynkami zagranicznymi i centralą

Profil kandydata

  • min. 5 lat pracy w branży retail, w tym minimum 2 lata pracy w obszarze danych oraz analiz biznesowych, idealnie w środowisku omnichannel
  • Umiejętność określania strategii rozwoju oraz jej wdrażania
  • Pasja do badania potrzeb konsumenta, umiejętność ich interpretacji i proponowania kreatywnych, innowacyjnych rozwiązań spełniających te potrzeby
  • Silna umiejętność planowania, analityczne podejście i biznesowy sposób myślenia
  • Znajomości narzędzi i rozwiązań wspierających sprzedaż w obszarze e-commerce oraz umiejętność sprawnego poruszania się w technologiach IT
  • znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych
  • Doświadczenie w budowaniu interdyscyplinarnych zespołów
  • Język angielski na bardzo dobrym poziomie

Oferujemy

  • Praca na lubianej i międzynarodowej marce
  • Pełna autonomia w działaniu i możliwość tworzenia w pełni lokalnej strategii
  • Elastyczność co do formy współpracy (umowa o pracę / B2B)
  • Możliwość wyboru szkoleń zewnętrznych podnoszących kwalifikacje zawodowe

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy