Oferta pracy

Head of Digital

CUK Ubezpieczenia

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w zarządzaniu strategią i planem digital marketing dla produktów ubezpieczenia w omnichannelowym środowisku

  • Opracowywanie oraz realizacja i egzekucja strategii digital marketing w celu zwiększenia sprzedaży oraz budowania wizerunku marki

  • Planowanie, uruchamianie i optymalizowanie kampanii (SEM, social media – facebook, youtube, e-mail markeitng, Tworzenie kampanii reklamowych oraz contentowych z wykorzystaniem różnych kanałów komunikacji i platform social media

  • Realizacja postawionych celów: pozyskiwanie leadów, konwersja, wartość sprzedaży, optymalizacja konwersji

  • Projektowanie oraz realizowanie działań nastawionych na pozyskiwanie nowych klientów (lead generation)

  • Bieżąca analiza rynku i konkurencji oraz monitoring KPI i przebiegu kampanii digitalowych

  • Współpraca z kanałami sprzedaży: callcenter i punkty sprzedaży

  • Weryfikacja standardów UX wraz z nadzorowaniem procesów sprzedaży online (ścieżki klienta),

  • Automatyzacja procesów w ekosystemie digital w oparciu o system Synerise: aplikacja, strefa Klienta, omnichannel

Nasze wymagania

  • Posiadasz praktyczna wiedzę w zakresie performance marketingu, tworzenia SEO, social mediów, zarzadzanie roadmapą wdrożeń, UX/UI

  • Masz doświadczenie w zarządzanie zespołem e-commerce oraz agencjami mediowymi

  • Masz wiedzę i doświadzczenie w zakresie marketing automation, zarządzania bazą CRM

  • Interesujesz się tematami związanymi z nowymi technologiami, transformacją cyfrową i innowacjami w sferze biznesu jak i codziennego życia

  • Masz minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze e–commerce w planowaniu i realizowaniu kampanii online w modelach efektywnościowych (doświadczenie w branży ubezpieczeniowej, sprzedaży usług będzie dodatkowym atutem)

  • znajomość narzędzi Google: Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads, Google Tag Manager, Google Search Console, Google Trends, Google Moja Firma, Google Maps, Google Data Studio, Google Optimize, marketing automation (mile widziane sales manago)

  • Wykształcenie wyższe

  • Komunikatywność

  • Analityczne myślenie

To oferujemy

  • Stabilną, etatową pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia

  • Pracę w zespole, w przyjaznej atmosferze

  • Możliwość realizowania ciekawych projektów

  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji

  • Atrakcyjny system wynagradzania

  • Laptop, telefon służbowy oraz dodatkowe pakiety pozapłacowe

  • kafeterię benefitów – to Ty decydujesz co wybierasz z setek możliwości i dopasowujesz je do siebie np.: kino, podróże, SPA, kręgle, koncerty i/lub parki rozrywki.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

CUK Ubezpieczenia, wiodący w Polsce dystrybutor ubezpieczeń oferujący produkty ponad 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Firma funkcjonuje od 20 lat będąc technologicznym i jakościowym liderem branży. Multiagencja działa poprzez różne kanały dotarcia do Klienta i prowadzi sprzedaż poprzez sieć 340 Placówek własnych i franczyzowych, 450 punktów partnerskich, własne Contact Center oraz kanały online. Misją firmy jest kreowanie przyjaznego dla Klienta świata ubezpieczeń. Potwierdzeniem tego są nagrody, które otrzymaliśmy, m.in.: Multiagencja 2020r., Godło Firma Przyjazna Klientowi, Godło Najwyższa Jakość Quality International oraz Godło Jakość Roku w kategorii Usługa Roku. W naszej firmie najważniejsi są ludzie, którzy z nami pracują i wartości, jakie wnoszą. W codziennej pracy stawiamy na bezpośrednią komunikację, przyjacielskie relacje, poszukiwanie skutecznych rozwiązań oraz nabywanie nowych umiejętności.

Przewiń do profilu firmy