Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Head of Digital Transformation

ENGAVE S.A.O firmie

  • Czarodzieja 16, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

ENGAVE S.A.

Czarodzieja 16

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Mając pełną autonomię, będziesz budował Zespół Strategicznych Doradców technologicznych, składający się z osób, które nie tylko myślą strategicznie, ale też mają dogłębne rozumienie technologii. Razem pomożecie Przedsiębiorcom odnaleźć się w trudnym świecie transformacji cyfrowej.

  • Jako Head of Digital Transformation pomożesz Klientom zbudować najbardziej optymalną architekturę cyfrową, ale też będziesz miał wpływ na powstrzymanie ich od złych wyborów. Zainicjujesz nowe rozwiązania, które pozwolą firmom rosnąć, skalować się, konkurować i poprawiać wyniki finansowe.

  • Dzięki naszej strategii ukierunkowanej na digitalizację przedsiębiorstw, masz nieograniczone możliwości w nawiązywaniu międzynarodowych partnerstw i tworzeniu naszych własnych

  • produktów.

  • To pozycja odgrywająca kluczową rolę w strukturze Firmy, w której zrealizujesz swoje ambicje i będziesz współtworzył strategię Engave.

Nasze wymagania

  • Pasji, wiedzy i doskonałej znajomości branży IT, nowoczesnych rozwiązań technologicznych, trendów rynkowych;

  • Minimum 5 lat doświadczenia w branży technologicznej (doradztwa technologicznego, strategicznego, transformacji cyfrowej, SaaS, tworzenie i rozwój software’u) – warunek konieczny;

  • Podejścia hands on w realizowanej roli;

  • Doświadczenia w budowaniu, rozwijaniu i zarządzaniu zespołem (C Level);

  • Doświadczenia w budowaniu strategii - mile widziane w zakresie transformacji cyfrowej;

  • Zdolności do osiągania ambitnych celów w zwinnym, innowacyjnym środowisku i szybkim tempie;

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (poziom C1);

  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołami deweloperskimi oraz pracy w zwinnych zespołach wytwórczych;

  • Umiejętności analitycznego myślenia i tworzenia koncepcji rozwiązań.

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży CRM, ERP, BPM;

  • Zainteresowanie środowiskami technologicznymi i / lub start-upami;

  • Certyfikaty potwierdzające znajomość metodyk sprzedaży.

To oferujemy

  • Doświadczysz pracy w firmie z kulturą organizacyjną opartą na przedsiębiorczości, samodzielności i dynamice rozwoju. Dzięki temu i wysokiemu poziomowi decyzyjności będziesz mogła/ mógł błyskawicznie wcielić swoje odważne pomysły w życie.

  • Znajdziesz przestrzeń do wyrażania niezależności i nieustannego rozwoju Twojego potencjału.

  • Zostaniesz ważnym współtwórcą naszej ambitnej misji digitalizowania świata.

  • W podziękowaniu oferujemy Ci atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w nowoczesnym biurze, do którego w poniedziałki przychodzi się z przyjemnością! Regularne zajęcia z nativem, kawę w przyjaznym, twórczym i pełnym energii towarzystwie, a ponieważ w piątki kończymy wcześniej (i nikt nie musi tego odrabiać) – możemy przejść się razem na siłownię!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

ENGAVE S.A.

Jesteśmy firmą z ponad 11 letnim doświadczeniem w branży technologicznej. Specjalizujemy się w dostarczaniu zaawansowanych usług w obszarze cyfrowej transformacji. Razem z naszym zespołem ekspertów, konsultantów i inżynierów, tworzymy innowacyjną na polskim rynku platformę strategicznego doradztwa technologicznego. Budujemy ekosystem produktów i usług doradczych, które wspierają średnie i duże firmy w przeprowadzaniu cyfryzacji kluczowych obszarów ich biznesu.

W Engave celujemy w przedsiębiorcze, otwarte na innowacje umysły i zwinność w biznesie. Szukamy ludzi, dla których ważna jest samodzielność i ciągły rozwój w środowisku pracy.

Naszą misją jest wspieranie przedsiębiorców w procesie cyfrowej transformacji ich przedsiębiorstw.

Przewiń do profilu firmy

#PlayTechTogether!

#digitalexperience #digitalchampions #digitaltransformation #digitalstrategy #doradztwotechnologiczne #cyfrowatransformacja #technology #innovations #joinus #bestteamever #dreamteam #employerenterpreneurship

KOGO SZUKAMY?

Do Zespołu Doradztwa Technologicznego przyciągamy samych utalentowanych ludzi. Dajemy możliwość wymarzonej pracy osobom, które rozumieją świat nowych technologii oraz tych innowacji, które potrafimy wyprzedzić umysłem zanim świat się o nich dowie.

Deep Learning, chat&voice boty, AI, IOT, blockchain, cloud computing, budowanie architektury cyfrowej, rozumienie cyberbezpieczeństwa to zadania naszego działu. Mamy wytyczony wspólny kierunek i podobny sposób postrzegania cyfrowej rzeczywistości.

Jesteśmy przedsiębiorczy, ciekawi świata, stawiamy na ludzi, myślimy logicznie, uczymy się szybko, nie tracimy szans.