Oferta pracy

Head of E-commerce & Online Marketing

HALFING & PETERSEN

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 03 lis 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

naszego Klienta, innowacyjnego start-upu założonego przez jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w swojej branży.

Twój zakres obowiązków

  • Zbudowanie zespołu e-commerce/marketingu online

  • Współtworzenie i wdrażanie strategii e-commerce

  • Wybór i wdrożenie narzędzi/aplikacji

  • Odpowiedzialność za KPI oraz wyniki

  • Planowanie, uruchamianie i optymalizowanie kampanii

  • Projektowanie oraz realizowanie działań nastawionych na pozyskiwanie klientów

  • Odpowiedzialność za UX, UI, konwersję, SEO, SEM, kampanie, social media, content marketing

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na stanowisku managerskim w obszarze e-commerce/marketingu online

Mile widziane

  • Doświadczenie w budowaniu działu marketingu/e-commerce od zera

  • Doświadczenie w budowie sklepu internetowego/aplikacji mobilnej od zera

  • Doświadczenie we wdrażaniu narzędzi e-commerce/marketingu online

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Realne możliwości rozwoju

  • Stanowisko z dużą autonomią działania

  • Możliwość pracy zdalnej 4 dni w tygodniu

  • Elastyczne godziny pracy