Head of Executive Learning

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-12-06
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 2019-01-05)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Digital University to organizacja edukacyjna, której celem jest kształcenie w obszarze nowych technologii i transformacji cyfrowej. Współpracujemy z najwybitniejszymi ekspertami i praktykami z całego świata, a dzięki partnerstwu z Singularity University mamy dostęp do najnowszej wiedzy, trendów i innowacji. Nasze projekty to m.in. konferencja Masters&Robots, konkurs Global Impact Challenge, DigiKids, Akademia Biznesu i Przedsiębiorczości czy programy Executive Education dla firm. Do naszego intensywnie rozwijającego się zespołu poszukujemy osoby, która obejmie rolę:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Pracując z nami zyskujesz:

    • pracę przy ciekawych, rozwojowych projektach, które wymagają wykorzystania wielu kompetencji i umiejętności,
    • dostęp do ogromnych zasobów wiedzy na temat nowych technologii i ich wpływu na nasze życie oraz biznes,
    • możliwość kontaktu z uznanymi ekspertami i naukowcami z całego świata,
    • samodzielną i odpowiedzialną rolę w organizacji, gdzie możesz mieć realny wpływ na jej rozwój,
    • grono zaangażowanych entuzjastów i doświadczonych ekspertów jako współpracowników,
    • klimatyczne biuro w samym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania dwóch linii Metra,
    • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej,
    • udział w szkoleniach i konferencjach (czasem jako uczestnik, a czasem jako organizator),
    • elastyczne godziny pracy (liczy się efekt i osiąganie wyznaczonych celów), z możliwością pracy zdalnej dni w miesiącu.

    Twoje zadania w roli Head of Executive Learning:

    • kompleksowa odpowiedzialność za przygotowanie oraz realizację warsztatów i szkoleń dla naszych klientów, w tym długoterminowych i wieloetapowych projektów edukacyjnych,
    • współpraca z trenerami w Polsce i za granicą – budowanie portfolio szkoleniowego Digital University,
    • umiejętność zbierania i analizowania potrzeb rozwojowych klienta, a następnie przekładanie ich na odpowiednie projekty edukacyjne,
    • współpraca z dostawcami, partnerami i podwykonawcami,
    • negocjowanie warunków umów,
    • przygotowywanie ofert i wycena projektów,
    • tworzenie kosztorysów, kontrola budżetu i odpowiedzialność za jego realizację zgodnie z założeniami projektu,
    • tworzenie harmonogramów projektów szkoleniowych i ich realizacja,
    • operacyjna i logistyczna organizacja szkoleń,
    • bieżąca współpraca ze sprzedażą, marketingiem i speakers office,
    • dbałość o najwyższy poziom Customer Experience,
    • nadzór nad dokumentacją szkoleniową, przygotowywanie niezbędnych materiałów i narzędzi (np. ankiety ewaluacyjne)
    • monitorowanie konkurencji.

    Aby dobrze realizować powierzone zadania potrzebne Ci będą:

    • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, jako osoba odpowiedzialna za szkolenia w dużej organizacji, jako project manager w firmie szkoleniowej, lub na uczelni wyższej, jako osoba odpowiedzialna za studia podyplomowe i dodatkowe kursy,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
    • zainteresowanie nowymi technologiami i tematami związanymi z transformacją cyfrową,
    • samodzielność i duża orientacja na osiąganie wyznaczonych celów,
    • komunikatywność i umiejętność budowania dobrych relacji,
    • umiejętność pracy pod presją czasu i szybkiego reagowania na zmieniające się uwarunkowania,
    • terminowość i konsekwencja w działaniu,
    • wielozadaniowość połączona ze skrupulatnością i uważnością na detale,
    • doświadczenie w prowadzeniu spotkań i rozmów biznesowych, jak również negocjowania warunków umów z partnerami,
    • mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu partnerów biznesowych, barterów i sponsorów.

    Jeśli podoba Ci się to, czym się zajmujemy i czujesz, że możesz wnieść realną wartość do naszego niewielkiego zespołu. A czytając zadania oraz oczekiwania wobec doświadczenia osoby, którą chcemy zatrudnić, masz przekonanie, że ta praca jest dokładnie dla Ciebie – wyślij swoją aplikację. Weź również pod uwagę, że preferujemy współpracę B2B.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom