Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Finance Proces Coordinator

Promotraffic Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad sprawną komunikacją z zewnętrzną księgowością, doradcą podatkowym i ekspertami w dziedzinie finansów i prawa - przełożenie wypracowanych rozwiązań na procesy biznesowe w firmie i ich egzekucja;

  • Tworzenie orz wdrażanie standardów obiegu informacji i dokumentacji w firmie;

  • Zarządzanie zespołem specjalistów ds finansów i administracji;

  • Administracja bankowa i kontakt z instytucjami bankowymi;

  • Nadzór nad terminowością i kompletnością umów i porozumień z dostawcami usług

  • weryfikacja, przygotowywanie zestawień finansowych;

  • Weryfikacja SF w każdym kwartale, przygotowywanie zestawień finanasowych;

  • Współpraca przy tworzeniu sytemu kontrolingu finansowego w firmie, mechanizmów sprzyjających minimalizacji ryzyka finansowego;

  • Koordynacja procesów cyklicznych rozliczeń finansowych, wynikających z przepisów prawa;

  • Tworzenie zestawień i raportów na potrzeby zarządcze kadry menedżerskiej w firmie;

  • Komunikacja z urzędami i instytucjami nadzorczymi, prowadzenie dokumentacji na potrzeby kontrolne

  • Wsparcie w rozwijaniu wewnętrznego systemu BI;

  • Nadzór nad zarządzaniem wiedzą w dziale, tworzenie standardów ciągłego doskonalenia pracy zespołu

  • budowanie mostów pomiędzy światem biznesu i księgowością;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w obszarze ekonomii, finansów lub prawa;

  • 3-5 lat doświadczenia w pracy na różnych szczeblach działów finansowo-księgowych;

  • Doskonała znajomość przepisów prawa podatkowego (przepisy w zakresie podatku dochodowego, podatku VAT, kodeks karny skarbowy);

  • Praktyczna umiejętność kalkulacji podatków w zakresie danej działalności biznesowej, sporządzania deklaracji i zestawień finansowych;

  • Doświadczenie w zarządzaniu pracą podległych osób - mile widziane;

  • Doświadczenie w optymalizacji procesów (process improvement), bazowe kompetencje IT - mile widziane

  • Umiejętność zarządzania ryzykiem, tworzenia analiz scenariuszowych, elastycznego reagowania na zmieniające się dynamicznie potrzeby biznesowe;

  • Doskonałe kompetencje komunikacyjne, umiejętność skutecznego dialogu na różnych poziomach organizacji;

  • Wysoko rozwinięte kompetencje analityczne, w tym umiejętność przejrzystego komunikowania wyników analiz do Zarządu Spółki

To oferujemy

  • Wynagrodzenia bazowego i premii uznaniowej za wyniki;

  • Możliwości rozwoju drogi zawodowej w firmie o dynamicznym wzroście;

  • Szkoleń zawodowych i wsparcia w definiowaniu ścieżki doskonalenia kompetencji;

  • Wpływu na rozwój procesów kontrolingowych w firmie o dużym potencjale biznesowym;

  • Umowy o pracę lub współpracy B2B, pracy w elastycznych godzinach w biurze w dogodnej lokalizacji w Krakowie (możliwość parkowania!);

  • Benefitów pracowniczych - opieka medyczna, karta multisport, zajęcia j. angielskiego, finansowanie szkoleń branżowych, bonusy okolicznościowe;

  • Swobodnego, elastycznego grafiku zadań, pracy hybrydowej (bezpieczne biuro lub praca zdalna), eventów budujących społeczność Promotraffic.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • świętowanie urodzin

Promotraffic Sp. z o.o.

Promotraffic to firma działająca w branży nowych technologii specjalizująca się w zwiększaniu sprzedaży dla sklepów internetowych. Wyróżniamy się światowej klasy narzędziami działającymi w oparciu o machine learning oraz unikalnym know how. Nasze efekty znajdowały uznanie podczas European Search Award, Premier Partner Awards czy Ekomersów. Pracujemy dla takich marek jak Puccini, Sneakerstudio, Merkury Market, Selfieroom, Ziko, Rolmarket, Ole Ole czy Cartoon Network. Nasz zespół to obecnie ponad 50 doświadczonych osób, które mają marketing internetowy we krwi. We krwi mamy także rozwój, współpracę i otwartość na nowe.

Do zespołu wsparcia biznesowego w naszej firmie szukamy doświadczonej osoby, która poprowadzi procesy finansowo-kontrolingowe we współpracy z zewnętrznym biurem księgowym i kadrą zarządzającą firmy.

Przewiń do profilu firmy