Oferta pracy

Head of Finance

Goldman RecruitmentO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Dla naszego klienta, dużej międzynarodowej grupy kapitałowej, poszukujemy kandydata na stanowisko Head of Finance. Biuro firmy mieści się we Wrocławiu.
Head of FinanceNumer ref.: 192190/6932

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za analizę biznesową, prognozowanie i planowanie finansowe w regionie EMEA,
  • nadzór nad raportowaniem miesięcznym, kwartalnym i rocznym,
  • przygotowywanie miesięcznych raportów operacyjnych, podkreślających wyniki finansowe oraz odchylenia od prognoz,
  • zarządzanie przepływami pieniężnymi i zwiększanie kapitału obrotowego spółki,
  • sporządzanie prognoz rachunku zysków i strat, bilansu i przepływów pieniężnych; ścisła współpraca z zespołem operacyjnym, celem zapewnienia dokładności podstawowych danych wejściowych i założeń,
  • udział w negocjacjach i przeglądach umów z dostawcami; zapewnienie najkorzystniejszych warunków finansowych / ekonomicznych.

Wymagania:

  • min. 10 lat doświadczenia w obszarze finansów, w tym 3 lata w roli zarządczej,
  • ukończony tytuł min. licencjata z rachunkowości, finansów lub ekonomii,
  • doświadczenie związane ze standardami IFRS (mile widziane US GAAP),
  • certyfikacje CIMA / ACCA lub pokrewne będą mile widziane,
  • biegła znajomość języka angielskiego C1,
  • umiejętność zastosowania rozwiązań ekonomicznych i księgowych w biznesie,
  • znajomość Excel na poziomie zaawansowanym,
  • silny nacisk na doskonalenie poprzez zdolność do identyfikacji i usprawniania nieefektywnych procesów,
  • wymagane doświadczenie w środowisku firm międzynarodowych.

Oferta obejmuje:

  • możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • bezpośrednia współpraca z zagranicznym zarządem spółki,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • szeroki pakiet benefitów, w tym samochód służbowy lub ekwiwalent,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej.

Ogłoszenie archiwalne