Head of Growth

ICEO

25 00035 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

ICEO

Smoleńsk 23

Stare Miasto

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

Mile widziane

  • Confluence

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i realizacja strategii marketingowej oraz sprzedażowej dla marki Norion zgodnej z celami firmy,

  • określanie działań marketingowych, planowanie budżetu oraz ewaluacja działań,

  • zarządzanie zespołem marketingowo - sprzedażowym oraz pracą współpracujących agencji,

  • przygotowywanie, realizowanie i optymalizacja działań marketingowych w ramach marketing-mix, z naciskiem na działania growth marketingowe,

  • tworzenie i optymalizacja lejków marketingowych,

  • nadzór nad integracją i poprawnością danych CRM i ich integracją z narzędziami marketingowymi,

  • bezpośrednia współpraca z CEO oraz działem Produktu i Consultingu,

  • bieżące śledzenie trendów, zmian na rynku oraz działań konkurencji,

  • raportowanie wyników zrealizowanych działań do CEO.

Nasze wymagania

  • doświadczenie z zakresu tworzenia i realizacji strategii marketingowej,

  • doświadczenie z zakresu tworzenia i realizacji strategii sprzedażowej,

  • umiejętność strategicznego myślenia i umiejętność planowania budżetu,

  • umiejętności analityczne obejmujące: szacowanie i alokację budżetów, targetowanie i segmentację, ocenę efektywności każdego kanału oraz prognozowanie efektywności kampanii,

  • umiejętność przeprowadzania analizy rynku, trendów i konkurencji,

  • doświadczenie w przeprowadzaniu kampanii nastawionych na rynek B2B oraz branżę produktów technologicznych,

  • praktyczna wiedza o SEO, content marketingu, performance marketingu, growth hackingu, email marketingu, oraz marketing automation,

  • rozumienie pojęć związanych z Marketing Funnel, Sales Funnel i ich wykorzystaniem dla B2B,

  • umiejętność wykorzystywania narzędzi: Google Analytics, Google Tag Manager, Google Ads, Facebook ads, LinkedIn, Google Console, Hubspot, Figma,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem i relacjami z partnerami biznesowymi,

  • umiejętność przygotowywania ofert dla klientów i prowadzenia negocjacji,

  • zainteresowanie nowymi technologiami i rozwiązaniami opartymi na technologii blockchain,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne,

  • angielski (C1)

  • doświadczenia w tworzeniu strategii marketingowej i sprzedażowej dla projektów z branży blockchain i kryptowalut

To oferujemy

  • wynagrodzenie 25 000 - 35 000 PLN netto - B2B (do negocjacji)

  • nawet 26 płatnych dni urlopowych w przypadku umowy B2B

  • pakiet prywatnej opieki medycznej Medicover Premium

  • pakiet benefitów MultiSport Plus

  • sprzęt - komputer stacjonarny / laptop, monitory i dodatki biurowe

  • stałą współpracę, w pełnym wymiarze godzin

  • możliwość dostosowania godzin pracy

  • pracę w trybie hybrydowym: zdalnym i z biura w Krakowie

  • możliwość uczestniczenia w wewnętrznym programie szkoleń

  • udział w wydarzeniach branżowych

  • poszerzenie wiedzy z zakresu technologii blockchain i tematyki tokenizacji

  • rozwój kompetencji managerskich i marketingowych

  • udział w spotkaniach biznesowych i integracyjnych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

ICEO

Norion jest startupem, zbudowanym od podstaw przez zespół ICEO. To innowacyjna organizacja, w której pomagamy przedsiębiorcom wejść do świata blockchain i Web3. Wierzymy, że dzięki dostarczaniu najlepszych rozwiązań blockchain’owych jesteśmy w stanie usprawnić funkcjonowanie gospodarki i przyczynić się do sukcesu wielu innowacyjnych projektów.

Dostarczamy indywidualne narzędzia do emisji i obsługi tokenów cyfrowych, obejmujące nie tylko technologię, ale również gotowe rozwiązania prawne i dostęp do inwestorów oraz aniołów biznesu, dzięki czemu kompleksowo wspieramy przedsiębiorców i umożliwiamy im postawienie pierwszych kroków w świecie Web3, DeFi oraz Metaverse.

W związku z rosnącym zainteresowaniem tokenizacją i zwiększającą się ilością zleceń poszukujemy kolejnego członka naszego zespołu!

Stanowisko Head of Growth to niepowtarzalna okazja dołączenia do globalnej rewolucji i rozwinięcia kariery w obszarach, które stają się coraz istotniejszą częścią gospodarki. Interesujesz się nowymi technologiami, technologią blockchain i krypto aktywami? Posiadasz gen poszukiwacza nowych rozwiązań? Masz szerokie doświadczenie marketingowe i sprzedażowe, potrafisz tworzyć strategi pozyskiwania klientów B2B i efektywnie zarządzać zespołem? Norion, jest miejscem, w którym doskonale się odnajdziesz!

Przewiń do profilu firmy