Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Head of growth - user acquisition

Alerabat.com sp. z o.o.

10 00023 000 netto (+ VAT) / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za cały obszar marketingu w tym za 7-cyfrowym budżet marketingowy

  • odpowiedzialność za wyznaczenie i realizację strategii wzrostu oraz user acquisition dla naszych produktów (m.in. aplikacja mobilna, rozszerzenie do przeglądarki)

  • monitorowanie i optymalizacja kluczowych wskaźników - takich jak m.in. zaangażowanie, retencja, LTV, CAC, CR

  • współpraca z osobami odpowiedzialnymi za analizę i obróbkę danych, SEM, influencer marketing oraz rozwój produktu.

  • przeprowadzanie eksperymentów, testów A/B i nastawienie na ciągłą optymalizację działań :)

Nasze wymagania

  • min. 5-letnie doświadczenie w obszarze marketingu produktów nastawionych na silny wzrost i user aqusision

  • osiągnięcia na polu user aqusision / marketingu produktów

  • świetnej znajomości performance marketing’u (Google Ads, Facebook Ads, Affilate marketing)

  • podejścia „data-driver”

  • znajomości takich narzędzi jak Google Analytics, Firebase, Google Marketing Cloud, dodatkowy atutem będzie doświadczenie z BigQuery

  • solidnej znajomości i rozumienia trendów w świecie nowych technologii i e-commerce

  • umiejętność przejmowania inicjatywy i samodzielnej pracy (one-man-army)

To oferujemy

  • wpływ na kierunek rozwoju produktów firmy

  • pracę w trybie home office

  • pracę z małych zmotywowanych zespołach

  • strategiczne miejsce w strukturze firmy

  • wdrażanie pomysłów biznesowych w życie

  • zarządzanie dużym budżetem

  • przestrzeń na eksperymenty biznesowe

  • dużą odpowiedzialność

  • wynagrodzenie w wysokości 10 000 - 23 000 zł netto B2B lub 8500 - 19 000 zł brutto UoP (w zależności od Twojej wiedzy i doświadczenia)

O nas

Jesteśmy jedną z największych platform e-commerce z unikalnymi ofertami promocyjnymi i kuponami rabatowymi największych sklepów online w Polsce i na świecie. Podbiliśmy już serca zakupoholików w Austrii, Australii, Brazylii, Czechach, Francji, Hiszpanii, Indiach, Meksyku, Niemczech, Polsce, Portugalii, Rosji, Turcji, UK oraz USA.