Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Head of HR

YORK PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

  • Bolechowo (pow. poznański)

    Bolechowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Definiowanie strategii personalnej i zapewnienie jej skutecznej realizacji zgodnie ze strategią firmy

  • Zrozumienie celów biznesowych i dostosowanie działań HR do ich potrzeb

  • Tworzenie i wdrażanie polityk, narzędzi i inicjatyw w obszarze Pozyskiwania, Rozwoju i Angażowania Talentu w celu przyciągnięcia i zatrzymania najlepszych pracowników

  • Odpowiedzialność za prawidłową realizację procesów kadrowo-płacowych we firmie

  • Zapewnienie właściwej, efektywnej i motywującej komunikacji wewnętrznej

  • Poszukiwanie potencjału do rozwoju i udoskonaleń w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi

  • Rozwój i coaching dla Kadry Managerskiej

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia na samodzielnych/kierowniczych stanowiskach w obszarze HR,

  • Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii i polityki HR dostosowanej do specyfiki branży i firmy

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane: psychologia, socjologia, ZZL)

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i przepisów podatkowych

  • Wysoka świadomość biznesowa, rozumienie roli HR w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Umiejętność budowania relacji biznesowych z osobami w różnych obszarach/szczeblach organizacji

  • Zdolności przywódcze z możliwością ustalania priorytetów i dostarczania wyników w zmieniającym się środowisku

  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziana komunikatywna znajomość języka rosyjskiego)

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Pracę w kulturze organizacyjnej opartej na partnerstwie, w wyjątkowym zespole profesjonalistów

  • Możliwość kształtowania procesów HR o strategicznym znaczeniu dla firmy

  • Realny wpływ i autonomię

  • Wynagrodzenie adekwatne do rynku i zajmowanego stanowiska

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • wymiana doświadczeń

  • niezbędne narzędzia pracy

  • zniżki na studia w WSB

YORK PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

York PL jest nowoczesną polską firmą produkującą artykuły do utrzymywania czystości. Zatrudniamy obecnie ponad 500 Pracowników. Dzięki ciągłemu rozwojowi jesteśmy na rynku już od 29 lat i osiągnęliśmy na nim pozycję lidera w branży Household.

Przewiń do profilu firmy

Co nas wyróżnia?

  • 100% polski kapitał

  • 29 lat na rynku

  • lider w Europie w branży Household

  • sprzedaż do ponad 1/3 krajów świata

  • spółka handlowa w Rosji i Indiach

  • zakłady produkcyjne w Polsce i Białorusi