Oferta pracy

Head of HR

Omnipack Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Omnipack Sp. z o.o.

Żelazna 59

Warszawa

Omnipack to lider rynku logistyki dla eCommerce w Polsce. Codziennie wspieramy ponad 100 firm w realizacji zamówień i zaspokojeniu potrzeb e-konsumentów – zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Wierzymy, że w skostniałej branży logistycznej można mocno namieszać – w ciągu kilku lat planujemy podbić Europę.

Ale Omnipack to przede wszystkim ludzie. Konkretne osoby, wiedza i doświadczenie – to one stoją za sukcesem firmy. Jeśli wierzysz w potencjał eCommerce, a Twoim priorytetem jest rozwój zawodowy i realny wpływ na tworzenie czegoś nowego – dołącz do nas!

Head of HR

Wymagania

  • Posiada co najmniej sześcioletnie doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołami HR w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Ma doświadczenie w budowaniu strategii HR na rynku Polskim i zagranicznym
  • Ma doświadczenie zdobyte w firmach e-commerce / technologicznych / logistycznych
  • Posiada doświadczenie w kompleksowej rekrutacji na wszystkie szczeble stanowisk oraz w obszarach miękkiego HR na rynku Polskim i zagranicznym
  • Ma wyczucie biznesu i umiejętność przekładania strategii biznesowej na inicjatywy HR
  • Rozwija się w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy i sam potrafi je aktywnie kształtować poprzez wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań HR
  • Posiada doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Zna biegle angielski
  • Ma pozytywną energię, dużo zapału i często się uśmiecha

Obowiązki

  • Budowanie i realizacja strategii HR wspierającej wizję i cele biznesowe firmy na rynku Polskim i zagranicznym
  • Ścisła współpraca z Zarządem przy tworzeniu i realizacji strategii biznesowej, inicjowanie zmian, wprowadzanie nowych rozwiązań
  • Dbanie o komunikację wewnętrzną i zewnętrzną całej organizacji
  • Zbudowanie strategii i polityki benefitowej dla całej spółki
  • Zarządzanie obszarami rekrutacja, employer branding, rozwój  i szkolenia pracowników
  • Zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji pracowników, budowanie zaangażowania
  • Kierowanie i rozwój zespołu HR
  • Motywowanie i wspieranie menedżerów  poszczególnych działów
  • Doskonalenie istniejących procesów HR i tworzenie nowych

Oferujemy

  • Realny wpływ na rozwój firmy w Polsce i zagranicą
  • Możliwość korzystania z benefitów np.: opieka medyczna, imprezy integracyjne, biuro w Centrum Warszawy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę lub B2B
  • Praca w młodym i energicznym zespole
  • Swobodna kultura organizacyjna i możliwość pracy zdalnej

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Omnipack sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Żelazna 59, 00-848 Warszawa.”, a także “Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”, jeśli chcesz brać udział w przyszłych rekrutacjach.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy