Oferta pracy

Head of HR with German (new SSC)

SALES HRO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor
Dla naszego klienta - międzynarodowej organizacji budującej nowe centrum SSC, szukamy osoby na stanowisko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

w zakresie operacji i zarządzania - kierowanie regionalnym SSC, a także :

  • opracowywanie, potwierdzanie i aktualizacja umów o odpowiednim poziomie usług SLA
  • ustanawianie i monitorowanie celów wydajnościowych dla usług wspólnych, przekazywanie ich do odpowiednich zespołów i działów w ramach procesu dla SSC
  • monitorowanie i dostarczanie regionalnego HR w obrębie SSC, zgodnie z globalną strategią HR i globalnymi standardami, oraz politykami uzgodnionymi SLA / OLA
  • zarządzanie relacjami z kluczowymi interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi regionalnego centrum usług wspólnych
  • odpowiedzialność za obsługę i zarządzania jakością
  • wspieranie liderów zespołów HR definiujących ich roczny plan HR i cele
  • wdrażanie innowacji i podejmowanie odpowiednich działań w zakresie ewentualnych problemów
  • w zakresie HR i kadr: koordynacja procesów rekrutacji, selekcji i wdrażania regionalnych managerów oraz pracowników SSC, bazując na odpowiednim zapotrzebowaniu biznesu

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • minimum 4 lata doświadczenia w zakresie zarządzania HR w strukturze SSC
  • doświadczenie w projektowaniu procesów HR
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego
  • doświadczenie w pracy w zespołach międzykulturowych w obszarze EMEA
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami z obszaru HR
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, analityczne, przywódcze
  • proaktywna postawa, gotowość do podróży służbowych po pandemii

OFERUJEMY

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe - otwartość na oczekiwania, w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy w połączeniu z trybem stacjonarnym / home office
  • niezbędny pakiet szkoleń
  • możliwość rozwoju w nowo powstającym centrum SSC globalnej organizacji
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne