Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Trojmiasto.pl Sp. z o.o. z siedzibą w: Jana Heweliusza 18, 80-890 Gdańsk (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Head of IT

Trojmiasto.pl Sp. z o.o.O firmie

Trojmiasto.pl Sp. z o.o.

Jana Heweliusza 18

Gdańsk

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Od ponad 20 lat codziennie towarzyszymy mieszkańcom Trójmiasta.

Jesteśmy zespołem prawie 100 osób, które zajmują się redakcją tekstów, relacjami z wydarzeń, sprzedażą, marketingiem oraz zarządzaniem projektami.

Jednym z filarów naszych działań jest dział IT, który wytwarza i utrzymuje rozwiązania technologiczne, dzięki którym portal funkcjonuje i dociera do czytelników.

Obecnie szukamy osoby, która pokieruje działaniami tego obszaru jako Head of IT

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kluczowymi projektami IT realizowanymi przez zespół oraz nadzorowanie pracy Project Managerów w zakresie ich projektów

  • Kierowanie zespołem prawie 30 osób

  • Kreatywne wsparcie przy planowanych działaniach rozwojowych

  • Łączenie twardych technicznych zadań z interpersonalnymi dotyczącymi komunikacji, relacji i realizowania zadań w zespole

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w kierowaniu interdyscyplinarnym działem IT na poziomie kierownika/dyrektora

  • Wiedza w zakresie programowania

  • Rozumienie specyfiki funkcjonowania IT w redakcji informacyjnej

  • Umiejętność balansowania między rozwojem, a utrzymaniem

  • Wyważone podejście nie tylko do wyników, ale całokształtu działań biznesowych

  • Zdolności interpersonalne - szczególnie ważna jest u nas komunikacja i relacje

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • bilety do kina, teatru, na koncerty

Jesteśmy największym i najpopularniejszym serwisem regionalnym w Polsce.

Naszą działalność zaczęliśmy w 1998 roku jako Trójmiejski Serwis Informacyjny zamieszczaliśmy kalendarz imprez i wydarzeń kulturalnych, które odbywały się w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

Tak wyglądały początki, dziś portal Trojmiasto.pl jest czymś znacznie więcej niż przewodnikiem po najciekawszych imprezach i wartych zobaczenia miejscach. Co roku uruchamiamy nowe serwisy, aby naszym użytkownikom codziennie udostępniać jak największą ilość wszechstronnych informacji związanych z Trójmiastem.

Przewiń do profilu firmy

Trojmiasto.pl to:

  • największy i najbardziej popularny serwis regionalny w Polsce

  • zespół prawie 100 osób, które każdego dnia dbają o to, aby na czas dostarczać trójmiejskie informacje

  • elastyczny czas pracy – na większości stanowisk mamy możliwość dopasowania godzin pracy do swoich preferencji

  • dobre warunki pracy – atrakcyjne wynagrodzenie, premiowanie sukcesów, elastyczność przy doborze formy zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt)

  • samodzielność i niezależność działań – doceniamy inicjatywę i chęć wychodzenia poza ramy swoich obowiązków

  • możliwość rozwoju - nauka dowolnie wybranych języków obcych, szkolenia, zespoły projektowe

  • nietuzinkowe dodatki – bilety do kina, teatru i na koncerty, wejściówki na wydarzenia kulturalne i sportowe, fotel do masażu

  • dofinansowanie do opieki medycznej i karty Multisport

  • nie tylko praca, także zabawa – gramy w piłkarzyki, spotykamy się poza pracą, organizujemy wyjścia integracyjne, pływamy jachtem po Zatoce, chodzimy na kręgle

  • raj dla kawoszy i królestwo smakoszy herbat