Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Head of IT Governance

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 07.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana
    w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz
    Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług,
    który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

    www.goldmanrecruitment.pl
    Dla naszego Klienta, wiodącej firmy świadczącej usługi w zakresie opieki zdrowotnej i diagnostyki, szukamy Kandydatów na stanowisko Dyrektor IT Governance.
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref. 180553/4357

    Opis stanowiska:

    • ulepszenie i standaryzacja polityk i praktyk związanych z oceną i zarządzaniem w obszarze IS&T,
    • wdrożenie spójnego uporządkowanego i przejrzystego podejścia do oceny ryzyka, zarządzania nim i jego zmniejszania, wynikających z polityki grupowej i standardów,
    • dbanie o ciągłość działań i sprawdzanie, czy są one regularnie testowane zgodnie z uzgodnionym harmonogramem, odzwierciedlającym różne scenariusze awarii i poziomów bezpieczeństwa,
    • ścisła współpraca z zespołami zajmującymi się obszarem GDPR i zasobami osadzonymi w dwóch Dywizjach (Healthcare and Diagnostics Services) w celu zapewnienia spójności w Grupie w zakresie polityki i praktyk związanych z ochroną danych osobowych i pacjentów,
    • planowanie i realizacja programu kontroli IS&T i audytów zgodności, dokumentacja i komunikacja kwestii audytu, podstawowych przyczyn i zagrożeń,
    • przedstawienie kierunków, dotyczących rozwiązań zidentyfikowanych problemów, a także zlecanie i śledzenie działań naprawczych w określonych terminach,
    • uczestnictwo w opracowywaniu strategii rozwoju obszaru IS&T,
    • implementowanie rozwiązań, narzędzi i mechanizmów kontrolnych w celu monitorowania zgodności systemów, aplikacji i sprzętu,
    • ścisła współpraca z obszarem bezpieczeństwa informacji w Grupie w zakresie utrzymania i wdrażania grupowych polityk IS&T, standardów dobrej praktyki oraz zapewnienia spójności  polityk i standardów, programów audytu i sprawozdań.

    Wymagania:

    • co najmniej 3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem IS/IT, zarządzaniem ryzykiem lub zgodnością w dużej, wysoce zależnej od IT organizacji,
    • szerokie zrozumienie wyzwań dotyczących ryzyka i zgodności w różnych technologiach informatycznych, platformach i obszarach, w tym rozwoju oprogramowania, sieci, infrastruktury, zamówień i usług operacyjnych,
    • bieżąca wiedza o zagrożeniach związanych z cyberbezpieczeństwem, ich potencjalnym wpływie na ciągłość działalności i ograniczaniu tego ryzyka,
    • pełna znajomość tematyki RODO oraz praktycznymi aspektami wdrożenia i zgodności dla firmy zaangażowanej w świadczenie usług opieki zdrowotnej i diagnostycznych w kilku krajach UE,
    • znajomość odpowiednich norm branżowych, takich jak ISO 27001 oraz wpływ tych standardów na zarządzanie i zgodność,
    • energiczna, ambitna i pełna pasji, wysoce zmotywowana osoba o pragmatycznym podejściu,
    • umiejętność zarządzania zespołem stałym i projektowym,
    • wysokie umiejętności analityczne i negocjacyjne,
    • umiejętności myślenia strategicznego, podejmowania decyzji oraz pracy pod presją czasu i w stresie,
    • wysoko rozwinięte umiejętności budowania dobrych relacji z ludźmi,
    • doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

    Mile widziane:

    • Certyfikaty z zakresu Governance or Risc/Compliance (np. CGEIT, CRISC, itp.)

    Oferta obejmuje:

    • możliwość w rozwoju w dynamicznie rozwijającej się Spółce,
    • ambitne cele i wyzwania,
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • profesjonalne środowisko pracy oraz możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowym środowisku Grupy.