Oferta pracy

Head of Key Account Management

Grupa Geis

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 25 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, kreowanie i realizacja strategii sprzedaży produktu transportu drobnicowego w obszarze klientów strategicznych na terenie całej Polski

  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym Key Account Managerów na terenie kraju (motywowanie, dbanie o odpowiednie środowisko pracy, rozliczanie z powierzonych zadań)

  • Strategiczne zarządzanie działaniami sprzedażowymi spółki

  • Sporządzanie planów sprzedaży

  • Odpowiedzialność za realizację budżetu sprzedażowego dla działu klientów strategicznych

  • Pozyskiwanie klientów strategicznych

  • Zarządzanie kontaktami z klientami strategicznymi

  • Identyfikowanie możliwości rozwoju sprzedaży

  • Sprawowanie nadzoru nad prawidłową realizacją zadań działu

  • Analizowanie wyników sprzedażowych i wyznaczanie kierunków działań w celu umacniania pozycji firmy na rynku

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

  • Analizowanie procesów przetargowych

  • Kontrola oraz wyznaczanie standardów sprzedaży

  • Regularna obecność we wszystkich oddziałach spółki

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w branży TSL na podobnym stanowisku w transporcie drobnicowym (doświadczenie w sprzedaży drobnicy poparte sukcesami to warunek konieczny)

  • Zdolności przywódcze

  • Strategiczne myślenie

  • Zdolności analityczne

  • Świadomość biznesowa

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Silna orientacja na cel

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • Prawo jazdy kat. B

  • Praktyczna znajomość MS Office

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Zaplecze silnej, wciąż rozwijającej się międzynarodowej firmy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę umożliwiającą rozwój

  • Pakiet benefitów

  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej

  • Narzędzia pracy, samochód służbowy również do celów prywatnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Grupa Geis

Grupa Geis to niemiecka firma z wieloletnią tradycją, zapewniająca swoim Klientom kompleksowe rozwiązania w dziedzinie logistyki i transportu. Łączymy doświadczenie oraz wiedzę z obecnymi trendami logistycznymi. Różnorodność doświadczeń i kompetencji prawie 500-osobowego zespołu rozproszonego w 20 Oddziałach w Polsce pozwala firmie świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić sukcesy.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydami.