Oferta pracy

Head of Marketing and Customer Sales

blinkee.cityO firmie

blinkee.city

Matuszewska 14

Warszawa

Blinkee.city to największa Polska firma dostarczająca elektryczne pojazdy na minuty w 7 krajach i ponad 40 miastach Europejskich. Naszym celem jest umocnienie pozycji lidera w Polsce oraz intensywny rozwój usług za granicą. Poszukujemy osób, które nie boją się wyzwań i chcą być częścią innowacyjnego i bardzo dynamicznego biznesu.

Opis stanowiska:

  • Udział w zarządzaniu i kreowaniu strategii Spółki oraz całej grupy (Franczyzobiorcy) w Polsce oraz zagranicą w zakresie elektromobilności
  • Analiza badań, raportów rynkowych i konkurencyjnych i przygotowywanie planów rozwojowych
  • Kreowanie i opiniowanie cenników usług (pricing) dla klientów końcowych
  • Wdrożenie i monitorowanie kluczowych KPI
  • Mierzenie skuteczności prowadzonych kampanii
  • Ciągła optymalizacja aktywności marketingowych w celu zwiększania zwrotu inwestycji
  • Rozwój współpracy z franczyzobiorcami
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży w zakresie wsparcia ich aktywności
  • Skuteczne łączenie komunikacji marketingowej, promocyjnej i PR
  • Zarządzanie budżetem marketingowym
  • Zarządzanie oraz rozwój podległego zespołu marketingowego

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w tworzeniu strategii marketingowych, w tym udokumentowane min. 3-letnie doświadczenie w realizacji różnorodnych projektów marketingowych (od zarządzania cyklem życia produktu po organizowanie kampanii reklamowych)
  • Umiejętność efektywnego planowania kampanii oraz monitorowania ich skuteczności
  • Doświadczenie w kierowaniu projektami marketingowymi o zasięgu krajowym i międzynarodowym
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i analityczne
  • Znajomość prowadzenia kampanii w Social Mediach, Digital, Mobile App, itd.
  • Doświadczenie związane z procesem sprzedaży usług do klienta końcowego, także na rynkach zagranicznych
  • Biegła znajomość j. angielskiego
  • Kreatywność oraz otwartość na nieszablonowe działania

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w prężnie i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub kontraktu B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Udział w innowacyjnych projektach, zmieniających sposób życia ludzi w miastach
CV należy przesłać za pomocą przycisku aplikowania.

W tytule maila prosimy o podanie numeru referencyjnego ogłoszenia!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy