Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Head of Marketing / Chief Marketing Officer

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 17.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wielbicielami energetycznej niezależności i pasjonatami najnowszych rozwiązań technologicznych, które wykorzystujemy do maksimum w swoich projektach, tym samym wyznaczając nową jakość w brażny elektroniki użytkowej. Tworzymy urządzenia związane z magazynowaniem energii, takie jak baterie do laptopów, power banki, zasilacze UPS czy ładowarki USB.
    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska

    Jeżeli jesteś przekonany, że możesz wznieść naszą komunikację marketingową na kolejny poziom, masz potwierdzone sukcesy w tej dziedzinie, interesujesz się elektroniką użytkową i potrafisz motywować zespół do podnoszenia sobie poprzeczki, APLIKUJ!

    Obowiązki

    • Tworzenie i wdrażanie strategii komunikacji marketingowej dla branży elektroniki użytkowej,
    • Nadzorowanie prac zespołu marketingu,
    • Planowanie, konceptualizacja i nadzorowanie realizacji kampanii marketingowych,
    • Współpraca z agencjami marketingowymi i innymi zewnętrznymi podmiotami,
    • Prowadzenie statystyk skuteczności egzekucji kampanii marketingowych i konwersji na sprzedaż,
    • Udział w pracach projektowych nad rozwojem stron www i sklepów stacjonarnych,
    • Komunikacja marki, employer branding, real time marketing,
    • Wsparcie działań z obszaru pozycjonowania stron,
    • Wdrażanie praktyk projektowych, stworzenie pipeline'a procesów marketingowych i powiązanych,
    • Rekrutacja, wdrażanie i rozwój pracowników.

    Kwalifikacje

    • Znajomość branży elektroniki użytkowej,
    • Doświadczenie w budowaniu i prowadzeniu kampanii marketingowych dla e-commerce,
    • Doświadczenie we współpracy z agencjami kreatywnymi,
    • Gotowość do zarządzania działaniami marketingowymi dla produktów nie mających odpowiedników na rynku,
    • Znajomość najnowszych trendów marketingowych,
    • Umiejętność organizowania prac zespołu projektowo - wokół zaplanowanych kampanii,
    • Znajomość narzędzi pozwalających mierzyć konwersję na sprzedaż,
    • Doświadczenie w zarządzaniu pracą kilkuosobowego zespołu.

    Co dla Ciebie?

    • Umowa o pracę (lub inna forma - jeśli Cię interesuje),
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, MultiSport'a, ubezpieczenia grupowego,
    • Kameralna atmosfera pracy ze strefą chilloutu, stołem pingpongowym i firmowymi eventami,
    • Świeże owoce, szkolenia wewnętrzne (produktowe, językowe),
    • Zwinne podejście projektowe,
    • Świetna miejscówka przy Kalwaryjskiej.
    • Multisport
    • Chill Room
    • Owocowe wtorki
    • Opieka medyczna
    • Ubezpieczenie na życie
    • Imprezy integracyjne
    • Elastyczne godziny pracy
    • Szkolenia
    • Zniżki pracownicze
    • Patio

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.