Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Head of Marketing – Fashion E-commerce

CONCEPT 101 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Aleksandrów Łódzki

    Aleksandrów Łódzki, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i koordynowanie projektów marketingowych marki NAOKO

  • współudział w tworzeniu i realizacji krótko oraz długoterminowej strategii marki, strategii marketingowej i sprzedażowej na rynku polskim oraz zagranicznym

  • odpowiedzialność za realizację budżetu marketingowego oraz KPI

  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi wspierającymi działania performance i digital (agencja reklamowa)

  • dbanie o spójność i jakość wizerunku marki NAOKO

Nasze wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie w obszarze digital marketingu i e-commerce, preferowana branża fashion

  • udokumentowane doświadczenie w tworzeniu i realizacji krótko oraz długoterminowych strategii marketingowych na rynku polskim lub zagranicznym oraz w planowaniu budżetów marketingowych

  • efektywne planowanie, umiejętność dynamicznego zarządzania zespołem i rozwoju kompetencji zespołu

  • dobra znajomość i umiejętność praktycznego wykorzystania zagadnień z obszaru e-marketingu, social mediów i digital marketingu

  • zorientowanie na cele, umiejętności precyzyjnej pracy pod presją czasu oraz adaptacji do szybkiego rozwoju spółki i zmieniającego się otoczenia

To oferujemy

  • luźna i przyjazna atmosfera

  • ciekawe projekty i możliwość realizacji odważnych pomysłów

  • stały rozwój - regularne szkolenia

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia - daj nam znać ile chcesz zarabiać i zobaczymy co da się zrobić

  • praca na pełen etat w biurze w Łodzi lub Aleksandrowie Łódzkim k. Łodzi / szybki dojazd ul. Aleksandrowską

Marka NAOKO powiększa swój zespół! Jesteśmy marką odzieżową, a nasza oferta jest skierowana do odważnych kobiet, marzycielek, które lubią podróżować i podejmować w życiu nowe wyzwania, ponieważ „life is to short to wear boring clothes”.

Jeżeli kreatywność, dobra organizacja pracy oraz zasady efektywnej komunikacji są Ci obce – to nie jest ogłoszenie dla Ciebie.

Przewiń do profilu firmy