Oferta pracy

Head of Marketing

Agencja Rekrutacyjna KaleoO firmie

18 000‐23 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Dla naszego klienta, oferującego w pełni innowacyjne usługi w branży e-learningu,
poszukujemy kandydatów na strategiczne stanowisko

Twoje zadania:

  • Strategiczne zarządzanie całością zagadnień z zakresu marketingu,
  • Planowanie, realizacja i optymalizacja kampanii digital marketingowych, ukierunkowanych na wzrost liczby generowanych leadów sprzedażowych,
  • Bezpośrednie wsparcie Działu Sprzedaży (w tym call center) w osiąganiu wyników sprzedażowych,
  • Wprowadzenie nowych, nieszablonowych rozwiązań dla poszczególnych kanałów komunikacji,
  • Analiza kosztu pozyskania użytkownika i optymalizacja działań w tym zakresie,
  • Odpowiedzialność za planowanie i realizację budżetu,
  • Bieżąca analiza i ocena efektywności prowadzonych działań,
  • Zarządzanie pracą zespołu, dbanie o rozwój kompetencji i skuteczne motywowanie pracowników.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu kampaniami nastawionymi na efekt (preferowany segment B2C) – warunek konieczny,
  • Min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w obszarze marketingu online,
  • Doskonała znajomość trendów i najlepszych praktyk branżowych,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem marketingowym,
  • Skuteczność w bliskiej współpracy z Działem Sprzedaży,
  • Doskonała znajomość kanałów reklamy online i offline,
  • Doświadczenie w planowaniu i realizacji budżetu marketingowego,
  • Gotowość do pracy na celach sprzedażowych,
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim,
  • Biegłość w obsłudze MS Office,
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne, umiejętność mierzenia konwersji z poszczególnych kanałów marketingowych i optymalizacji dalszych działań,
  • Kreatywność, umiejętność nieszablonowego myślenia, poczucie odpowiedzialności za realizację założonych celów (własnych i zespołu), chęć ciągłego poszerzania wiedzy, wysoko rozwinięte kompetencje przywódcze.

Oferujemy:

  • Objęcie kluczowego stanowiska w firmie o dużej dynamice rozwoju,
  • Realny wpływ na strategiczny rozwój marki i możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • Bezpośrednią współpracę z zarządem firmy,
  • Pracę z kreatywnym, młodym zespołem zaangażowanym w rozwój firmy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie indywidualnie dostosowane do doświadczenia i oczekiwań kandydata (umowa B2B) + premia za wyniki,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Nowoczesną przestrzeń biurową w doskonałej lokalizacji (centrum Warszawy).
CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ.

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.0.81997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 ze zm.”

"Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Agencji Rekrutacyjnej Kaleo, zgadzasz się na przetwarzanie przez Agencję Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy