Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Head of New Business (ecommerce)

DIGITREE GROUP SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Pełny etat
  • Menedżer
Jesteśmy częścią, notowanej na GPW, Grupy Kapitałowej Digitree Group oferującej kompleksowe usługi z zakresu wsparcia e-commerce, wspierające sprzedaż oraz działania marketingowe klientów. W każdym projekcie - zajmujemy się kompleksowo biznesami naszych Klientów. Na eCommerce znamy się, jak nikt inny!

Do naszego projektu poszukujemy energicznej, zdeterminowanej do pogłębiania wiedzy i wejścia w eCommerce osoby na stanowisko:

cała Polska - praca zdalna

Zadania:

  • Współudział w przygotowywaniu i realizacji strategii sprzedażowej
  • Analiza rynku eCommerce (identyfikacja potrzeb klientów, trendów rynkowych, wskazywanie nisz rynkowych) oraz konkurencji
  • Bezpośrednie pozyskiwanie nowych Partnerów Biznesowych i realizacja budżetu New Business
  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami
  • Kompleksowa obsługa zapytań ofertowych
  • Realizacja procesu sprzedaży, a także negocjacje warunków handlowych
  • Wspieranie naszych Partnerów w zwiększaniu sprzedaży i realizacji celów biznesowych
  • Promowanie firmy poprzez udział w wydarzeniach branżowych
  • Ścisła współpraca i raportowanie do Zarządu

Poszukiwane kompetencje:

  • Minimum trzy lata doświadczenia w sprzedaży usług lub produktów B2B w branży eCommerce/digital
  • Zdolność do osiągania ambitnych celów w zwinnym, innowacyjnym środowisku i szybkim tempie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Rozumienie dynamiki procesów sprzedażowych w kanale marketplaces
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu nowoczesnych metod sprzedaży (social, self-brandingu, oraz e-commerce)
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Zdolności interpersonalne, komunikatywność
  • Dynamizm w działaniu oraz zaangażowanie w realizację celów
  • Doskonałe umiejętności analityczne, umiejętność słuchania i wyciągania wniosków
  • Niezwykłe zdolności do szybkiego nawiązywania profesjonalnych relacji i podtrzymywania znajomości
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat B
  • Pozytywne nastawienie do życia, współpracowników i Klientów

Oferujemy:

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów, szybko i bez korporacyjnej ścieżki
  • Współtworzenie jednego z naszych strategicznych projektów
  • Pracę z najnowszymi technologiami, w świecie e-Commerce - na najszybciej rozwijającym się rynku na świecie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Pakiet benefitów: Opieka Medyczna, Multisport
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stabilną współpracę z dużym zapleczem finansowym z klimatem jak w startupie
  • Pracę całkowicie zdalną

Ogłoszenie archiwalne