Oferta pracy

Head of Panel Delivery Team

Gemius SAO firmie

  • Domaniewska 48, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Gemius SA

Domaniewska 48

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie wizji i strategii badawczej dostosowanej do lokalnego rynku;

  • Odpowiedzialność za utrzymanie i rozwój panelu badawczego;

  • Przygotowywanie budżetu na realizację zadań panelowych;

  • Opracowywanie i wdrażanie metod poprawiających jakość badania;

  • Kompleksowe zarządzanie panelami badawczymi nadzór nad realizacją działań zgodnie z założeniami, rekrutacją oraz monitorowaniem budżetu;

  • Zarządzanie zespołem (rekrutacja, wdrożenia, rozwój kompetencji twardych i miękkich, oceny okresowe);

  • Stała współpraca z Zarządem oraz innymi zespołami powiązanymi z badaniem (Product Owners, zespołem Analiz, działem Prawnym, pionem R&D).

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu badaniami społecznymi lub/i w branży medialnej;

  • Rozwinięte umiejętności analityczne, organizacyjne, samodzielność;

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji biznesowych.

Mile widziane

  • Znajomość Jira

To oferujemy

  • Możliwość aktywnego udziału w największym w naszej części świata projekcie badania internetu;

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w rozwojowej i dynamicznej branży;

  • Elastyczne godziny pracy i formę zatrudnienia;

  • Dofinansowanie do karty medycznej i karty multisport;

  • Wiele ciekawych benefitów, np. nauka języka angielskiego, masaże w biurze, wsparcie psychologiczne, szkolenia, nowoczesne biuro.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce