Logo Pracuj.pl

Head of Panel Delivery Team

Gemius SAO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • rekrutacja zdalna

Gemius SA

Domaniewska 48

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie wizji i strategii badawczej dostosowanej do lokalnego rynku;
  • Odpowiedzialność za utrzymanie i rozwój panelu badawczego;
  • Przygotowywanie budżetu na realizację zadań panelowych;
  • Opracowywanie i wdrażanie metod poprawiających jakość badania;
  • Kompleksowe zarządzanie panelami badawczymi nadzór nad realizacją działań zgodnie z założeniami, rekrutacją oraz monitorowaniem budżetu;
  • Zarządzanie zespołem (rekrutacja, wdrożenia, rozwój kompetencji twardych i miękkich, oceny okresowe);
  • Stała współpraca z Zarządem oraz innymi zespołami powiązanymi z badaniem (Product Owners, zespołem Analiz, działem Prawnym, pionem R&D).

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu badaniami społecznymi lub/i w branży medialnej;
  • Rozwinięte umiejętności analityczne, organizacyjne, samodzielność;
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji biznesowych.

Mile widziane

  • Znajomość Jira

To oferujemy

  • Możliwość aktywnego udziału w największym w naszej części świata projekcie badania internetu;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w rozwojowej i dynamicznej branży;
  • Elastyczne godziny pracy i formę zatrudnienia;
  • Dofinansowanie do karty medycznej i karty multisport;
  • Wiele ciekawych benefitów, np. nauka języka angielskiego, masaże w biurze, wsparcie psychologiczne, szkolenia, nowoczesne biuro.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce

Head of Panel Delivery Team, Domaniewska 48, Warszawa