Oferta pracy

Head of People & Culture

All Good S.A.

15 00018 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • stworzenie i realizowanie strategii HR w ścisłej współpracy z Senior Management Team i Zarządem,

  • zarządzanie i rozwijanie zespołu HR (obecnie 3 osoby),

  • dbanie o kulturę organizacyjną Coffeedesk i bycie ambasadorem naszych wartości,

  • wspieranie kierowników działów w bieżących sprawach dotyczących ich zespołów,

  • monitorowanie i doskonalenie kluczowych wskaźników efektywności HR oraz ich raportowanie do Zarządu,

  • tworzenie i optymalizację procesów z zakresu HR w tym wdrażanie nowych narzędzi,

  • budowanie wizerunku Coffeedesk jako pracodawcy,

  • rekrutację i onboarding nowych pracowników,

  • planowanie rozwoju struktury zatrudnienia,

  • przygotowanie i realizację strategii Learning & Development dla całej organizacji,

  • zarządzanie budżetem wynagrodzeń oraz systemem premiowym,

  • efektywną komunikację wewnętrzną,

  • dbanie o rozwój wszystkich pracowników i ich zadowolenie z pracy.

Nasze wymagania

  • posiadasz kilkuletnie doświadczenie managerskie w HR,

  • wiesz jak zadbać o ludzi i szybko rosnący biznes w branży eCommerce,

  • cenisz współpracę i potrafisz budować stabilne relacje oparte na zaufaniu,

  • idee i strategie potrafisz przekształcać w konkretne działania określając priorytety,

  • umiesz rozwijać, motywować i angażować ludzi tak, aby mogli w pełni realizować swój potencjał,

  • dobrze komunikujesz się po angielsku (preferowany poziom znajomości angielskiego to C1).

To oferujemy

  • jako członek Senior Management Team - realny wpływ na rozwój strategii i potencjału Coffeedesk oraz realizację naszej misji - czynienia świata kawy lepszym miejscem,

  • wynagrodzenie w budżecie 15-18k,

  • bonusy kwartalne uzależnione od stopnia realizacji celów,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

  • elastyczny system pracy - pracujemy zdalnie oraz fizycznie w Warszawie, Szczecinie i Kołobrzegu,

  • system benefitowy (ubezpieczenie NW Aviva, opieka medyczna Medicover, Karta sportowa OK System),

  • zespół zaangażowanych i wyjątkowych współpracowników,

  • hektolitry najlepszej jakości kawy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Coffeedesk to lider branży kawowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasz kawowy omnichannel obejmuje sklep internetowy - dwie platformy online skierowane do klientów indywidualnych i biznesowych, a także rozwijającą się, butikową sieć kawiarni. Financial Times umieścił nas na liście najszybciej rozwijających się firm w Europie (FT 1000).

Dostarczamy ludziom najlepszą kawę w sposób, który przekracza ich oczekiwania. Wierzymy w Supreme Service - obsługę klienta na najwyższym poziomie. Dzięki otwartości i szczerości staliśmy się wyłącznym dystrybutorem najbardziej rozpoznawalnych kawowych marek na świecie, takich jak Bialetti, Hario, Aeropress, Baratza czy Loveramics. Stawiamy na dynamiczny rozwój, ale angażujemy się też mocno działalność społeczną - równolegle do działań biznesowych tworzymy fundację wspierającą producentów kawy. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości ziaren do jak najszerszego grona osób i czynienie kawowego świata lepszym miejscem. Wszystkie nasze działania chcemy prowadzić troszcząc się o zrównoważony rozwój i społeczność zrzeszoną wokół kawy.

W Coffeedesk ludzi stawiamy na pierwszym miejscu. Każdy klient, partner i współpracownik jest dla nas wyjątkowy i robimy wszystko, żeby tak się właśnie czuł. Nasz zespół tworzy 170 kawowych zapaleńców w trzech biurach – w Kołobrzegu, Szczecinie i Warszawie. Chcemy tworzyć wyjątkowe miejsce pracy, w którym każda z tych osób będzie czuła się dobrze, a jej umiejętności będą docenione i jak najlepiej wykorzystane.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska

Szukamy osoby, która pomoże nam stworzyć strategię personalną Coffeedesk oraz rozwijać zespół w sposób dostosowany do szybkiego tempa rozwoju naszego biznesu. Head of People & Culture to naszym zdaniem jedna z najważniejszych funkcji w organizacji, na jej barkach spoczywa dbanie o kulturę oraz o największy zasób - ludzi. Chcemy, by osoba, której powierzymy to stanowisko umiała wyszukiwać w ludziach to, co najlepsze i wskazywać im ścieżki rozwoju.

Jeśli eCommerce to środowisko, w którym czujesz się swobodnie, w pakiecie do swoich kompetencji dołączasz odwagę, gotowość do podejmowania wyzwań i spokój w chwilach kryzysu, a na Twojej szafce nocnej leży "Powerful" Patty McCord, to jest duża szansa, że jesteś idealnym kandydatem.