Oferta pracy

Head of People

Printbox Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
9 00011 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
11 00013 000 netto (+ VAT) / mies.
  • aleja 29 Listopada 20, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Printbox Sp. z o.o.

aleja 29 Listopada 20

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i wdrażanie procesów HR w dedykowanym obszarze (m.in. rozwój pracowników, ścieżki karier, budowania zaangażowania; zarządzania talentami, komunikacją)

  • Zarządzanie zespołem People (Rekrutacja oraz Administracja HR) oraz planowanie strategii rekrutacji i employer brandingu

  • Tworzenie kultury rozwoju, identyfikacja potrzeb szkoleniowych i rozwojowych, wspieranie systemu personal growth

  • Bezpośrednia współpraca z Liderami i Strategy Team w zakresie realizacji celów biznesowych poprzez wypracowywanie i wdrażanie efektywnych rozwiązań HR

  • Wspieranie Liderów w obszarze szkoleń oraz trudnych sytuacji personalnych

  • Definiowanie i planowanie progów wynagrodzeń

  • Budowanie kultury organizacyjnej poprzez promowanie wartości firmy

  • Prowadzenie rekrutacji na topowe stanowiska

  • Planowanie eventów firmowych, działań well-beingowych, akcji CSR

Nasze wymagania

  • Masz min. 4 lata doświadczenia w HR w IT na samodzielnym stanowisku w tym min. 2 lata w prowadzeniu zespołu oraz wdrażania procesów HR'owych

  • Mialeś/aś okazję odpowiadać za procesy i projekty HRowe m. in. z zakresy projektowania ścieżek karier, rozwoju pracowników, planowania budżetu wynagrodzeń

  • Zdobyłeś/aś doświadczenie w planowaniu i przeprowadzaniu rekrutacji

  • Posiadasz praktyczną wiedzę z obszaru Rekrutacji i Employer Brandingu, Talent Management'u, budowania kultury organizacji, prawa pracy (w tym B2B) oraz systemów wynagrodzeń

  • Jesteś mistrzem komunikacji; potrafisz budować pozytywne i partnerskie relacje z ludźmi i Liderami

  • Czujesz się świetnie w roli Lidera - posiadasz umiejętności managerskie, a budowanie zaangażowania wśród pracowników to Twój naturalny talent!

  • Jesteś efektywny/a w pracy, ponieważ potrafisz określać priorytety i podejmować rozsądne decyzje

  • Masz głowę pełną pomysłów i szukasz miejsca, gdzie możesz je zrealizować

  • Mówisz płynnie po angielsku (poziom min. B2+) - część naszej komunikacji jest w j. angielskim

  • Śledzisz na bieżąco trendy w HR, potrafisz wykorzystywać je i proponować nowe rozwiązania dopasowane do potrzeb firmy

To oferujemy

  • Realny wpływ na swoją pracę, dużą autonomię w podejmowaniu decyzji i wprowadzania własnych pomysłów

  • Współpracę z naszymi CEO Michałem, dla którego zespół People jest partnerem w podejmowaniu kluczowych decyzji w firmie

  • Pracę w dobrze ułożonym środowisku (wdrożone OKR'y, zaprojektowane kluczowe procesy HRowe, rekrutacja end to end z dbaniem o candidate experience, wysoki wskaźniki Employee Engagement)

  • Pracę z doświadczonym Zespołem People (3 osób) i Administracji w Printbox

  • Dobre narzędzia pracy (m. in. Office 365, Recruitee, Notion, Asana)

  • Wsparcie naszego BI Specialist w tworzeniu wewnętrznych aplikacji i systemów automatyzujących pracę zespołu People (szybko usuwamy rutynowe zadania)

  • Pakiet benefitów: budżet szkoleniowy i dodatkowe 5 dni wolnych na Twój rozwój, zajęcia z angielskiego, prywatna opieka medyczna i Medicover Sport

  • Firmową biblioteczkę: Printbox Library App, firmowych kindle i zespołowy budżet na książki

  • Pracę w kulturze dużej transparentności, szczerej komunikacji, ownership'u i ciągłego doskonalenia

  • Printbox to firma, której udało się wyprzedzić konkurentów z całego świata i odnosić ogromne sukcesy (m. in. nagroda Deloitte Technology Fast 50 , 40% wzrostu Y2Y w czasie COVID, ponad 500 mln zdjęć przetworzonych w 2020)

  • Program Printbox for All, w ramach którego otrzymasz pakiet opcji na udziały firmy (Employee Stock Option Plan) - już od pierwszego dnia pracy

  • Wynagrodzenie w przedziale 10 000 -13 000 zł netto (B2B), do 11 000 zł brutto (UoP)

  • Elastyczne godziny pracy i pracę aktualnie do 100 % zdalną, docelowo w modelu hybrydownym w naszym biurze w Krakowie - 1 km od Dworca Głównego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

W Printbox tworzymy zgraną, 70-cio osobową ekipę, która zbudowała najlepsze oprogramowanie klasy enterprise w swojej branży. Rozwijamy aplikację do tworzenia i zamawiania fotoproduktów wykorzystywaną w ponad 50 krajach. Bycie częścią naszego zespołu oznacza nie tylko realny wpływ na produkt i firmę, ale też możliwość objęcia części jej udziałów. Printbox to nasza firma!

Od początku naszym celem było stworzenie miejsca, gdzie chce się pracować. Gdzie połączymy świetnych ludzi, szczerą komunikację, jasne zasady z efektywnością i fun'em z tego co robimy.

Be a better place to work to jeden z naszych trzech firmowych OKR'ów na ten rok. Jako Head of People będziesz koordynować działaniami wspierającymi Printbox w dążeniu do jego osiągnięcia. Obejmując kluczową rolę, będziesz sprawiać że praca w Printbox przynosi ogrom satysfakcji i ubogaca życie każdego członka zespołu!

Przewiń do profilu firmy