Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Lunching.pl Sp. z o.o.

Head of Product Marketing/Head of Growth

Lunching.pl Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 30 kwi 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer

Twój zakres obowiązków

Szukamy managera marketingu produktu, która/y będzie w stanie samodzielnie kreować najlepszy produkt na rynku. Musisz mieć kilkuletnie doświadczenie na stanowisku, które wymagało wykorzystania zaawansowanych umiejętności analitycznych do zrozumienia użytkownika, kreowania komunikacji z nim i tworzenia cyfrowego produktu.

Najważniejsze zadania to:

• Definiowanie kierunku rozwoju produktu w oparciu o badania jakościowe, analizy ilościowe i rozumienie rynku i użytkowników;

• Uczestnictwo w projektowaniu i budowie produktu;

• Komunikacja z użytkownikami, tak by w pełni odczuwali wartość dostarczaną przez Lunching, ale także by związali się z naszą marką.

Nasze wymagania

Kompetencje, których szukamy:

• Umiejętność generowania i testowania hipotez dotyczących produktu i użytkowników;

• Doświadczenie w podejmowaniu decyzji w oparciu o dane;

• Ogólna znajomość wielu dziedzin marketingu;

• Ogólna wiedza na temat zarządzania produktem;

• Doświadczenie w zarządzaniu projektami;

• Umiejętność szybkiego wprowadzania zmian;

• Doświadczenie w tworzeniu procesów.

Dodatkowo świetnie byłoby, gdybyś potrafiła/potrafił objąć swoją odpowiedzialnością:

• Rozwój marketingu B2B Lunching – docieranie do firm z ofertą benefitu pracowniczego;

• Tworzenie i realizację kampanii pozyskujących użytkowników Lunching.

Jeśli chodzi o cechy osobowe, to szukamy kogoś:

• o mentalności przedsiębiorcy, która będzie mogła stać się współtwórcą Lunching;

• kto pomoże tworzyć kulturę firmy opartej na zaangażowaniu, rozwoju, szczerości, otwartości i uśmiechu.

To oferujemy

  • Możliwość tworzenia swojego stanowiska pracy i działu oraz współtworzenia firmy;

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i stanowiska, z możliwością skalowania wraz ze wzrostem firmy;

  • Benefity pozapłacowe, w tym oczywiście benefit Lunching;

  • Udziały (ESOP) w szybko rosnącym startupie, z globalnym potencjałem.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • bony żywieniowe

Weź udział w tworzeniu topowego polskiego startupu!

Lunching to firma, która właśnie wchodzi na ścieżkę szybkiego wzrostu. W związku z tym szukamy kluczowej osoby, która rozwijając produkt i komunikację, poprowadzi nasz wzrost z tysięcy do setek tysięcy regularnych użytkowników.

Więcej o Lunching:

Wierzymy, że każdy powinien móc zjeść prawdziwy, ciepły obiad. Statystyki mówią, że 50% Polaków w pracy nie je nic, lub odżywia się tylko kanapkami – chcemy to zmienić.

Lunching to aplikacja do regularnego zamawiania posiłków i jednocześnie platforma benefitowa pozwalająca pracodawcom dofinansowywać posiłki swoich zespołów. Obsługujemy pracowników setek biur i fabryk w Polsce, a od niedawna także klientów indywidualnych, którzy chcą zamówić lunch bez kosztu dostawy.

Jesteśmy startupem, w który zainwestowały topowe polskie fundusze VC – oznacza to bardzo ambitne cele i szybki rozwój – zarówno dla spółki, jak i dla członków zespołu.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

Miejsce pracy: Kraków, Warszawa, zdalnie

Pracujemy w trybie hybrydowym i zdalnym, łącząc pracę zdalną z pracą w jednym z biur w Krakowie (centrala) lub Warszawie. Możliwa jest praca całkowicie zdalna, pod warunkiem, że będziesz w stanie co jakiś czasu pojawiać się w Krakowie.

Pierwszym etapem rekrutacji jest 30 minutowa rozmowa z CEO, podczas której dowiesz się więcej o firmie i stanowisku i po której będziesz mogła/mógł ocenić, czy jest to miejsce dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie!