Logo Pracuj.pl

Head of product / Product manager

Alerabat.com sp. z o.o.O firmie

10 000–23 000
netto (+ VAT) / mies.
  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kreowanie wizji i strategii rozwoju produktu oraz wdrażanie jej w życie
  • optymalizacja kluczowych wskaźników oraz ścieżek użytkownika
  • optymalizacje z zakresu UX/UI
  • przeprowadzanie eksperymentów oraz testów A/B
  • planowanie zadań i koordynowanie prac zespołów odpowiedzialnych za wdrożenia (IT, UX/UI)
  • współpraca z działem marketingu
  • analiza danych rynkowych, trendów oraz działań konkurencji

Nasze wymagania

  • minimum 5 letnie doświadczenia na stanowiskach produktowych (product owner, product manager, project manager, itp.)
  • osiągnięć z zakresu rozwoju produktów i realizowania założonych KPIs
  • podejście „data-driven” i umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów
  • doświadczenie w zarządzaniu / koordynowaniu prac zespołów w metodologiach zwinnych (scrum, agile)
  • wyczucia estetyki i doświadczenie w projektowaniu UX
  • doświadczenia w przeprowadzaniu testów A/B i eksperymentów
  • doświadczenie w projektowaniu ścieżek użytkownika
  • znajomości narzędzi analitycznych (Google Analytics, Firebase, Hotjar, Optimizely)

To oferujemy

  • wynagrodzenie w wysokości 10 000 - 23 000 zł netto B2B lub 8500 - 19 000 zł brutto UoP (w zależności od Twojej wiedzy i doświadczenia)
  • realny wpływ na kierunek rozwoju firmy
  • pracę w małych zdyscyplinowanych zespołach
  • strategiczne miejsce w strukturze firmy
  • wdrażanie pomysłów biznesowych w życie oraz przestrzeń na eksperymenty
  • dużą odpowiedzialność

O nas

Jesteśmy jedną z największych platform e-commerce z unikalnymi ofertami promocyjnymi i kuponami rabatowymi największych sklepów online w Polsce i na świecie. Podbiliśmy już serca zakupoholików w Austrii, Australii, Brazylii, Czechach, Francji, Hiszpanii, Indiach, Meksyku, Niemczech, Polsce, Portugalii, Rosji, Turcji, UK oraz USA.

Head of product / Product manager, mazowieckie