Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Alerabat.com Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-611) pod adresem Fabryczna 24, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego , pod numerem KRS 0000570132, REGON 362184710, NIP 9542757135. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Head of product / Product manager

Alerabat.com sp. z o.o.

10 00023 000 netto (+ VAT) / mies.
  • pomorskie

    pomorskie
  • ważna jeszcze 13 dni
    do: 15 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kreowanie wizji i strategii rozwoju produktu oraz wdrażanie jej w życie

  • optymalizacja kluczowych wskaźników oraz ścieżek użytkownika

  • optymalizacje z zakresu UX/UI

  • przeprowadzanie eksperymentów oraz testów A/B

  • planowanie zadań i koordynowanie prac zespołów odpowiedzialnych za wdrożenia (IT, UX/UI)

  • współpraca z działem marketingu

  • analiza danych rynkowych, trendów oraz działań konkurencji

Nasze wymagania

  • minimum 5 letnie doświadczenia na stanowiskach produktowych (product owner, product manager, project manager, itp.)

  • osiągnięć z zakresu rozwoju produktów i realizowania założonych KPIs

  • podejście „data-driven” i umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów

  • doświadczenie w zarządzaniu / koordynowaniu prac zespołów w metodologiach zwinnych (scrum, agile)

  • wyczucia estetyki i doświadczenie w projektowaniu UX

  • doświadczenia w przeprowadzaniu testów A/B i eksperymentów

  • doświadczenie w projektowaniu ścieżek użytkownika

  • znajomości narzędzi analitycznych (Google Analytics, Firebase, Hotjar, Optimizely)

To oferujemy

  • wynagrodzenie w wysokości 10 000 - 23 000 zł netto B2B lub 8500 - 19 000 zł brutto UoP (w zależności od Twojej wiedzy i doświadczenia)

  • realny wpływ na kierunek rozwoju firmy

  • pracę w małych zdyscyplinowanych zespołach

  • strategiczne miejsce w strukturze firmy

  • wdrażanie pomysłów biznesowych w życie oraz przestrzeń na eksperymenty

  • dużą odpowiedzialność

O nas

Jesteśmy jedną z największych platform e-commerce z unikalnymi ofertami promocyjnymi i kuponami rabatowymi największych sklepów online w Polsce i na świecie. Podbiliśmy już serca zakupoholików w Austrii, Australii, Brazylii, Czechach, Francji, Hiszpanii, Indiach, Meksyku, Niemczech, Polsce, Portugalii, Rosji, Turcji, UK oraz USA.