Oferta pracy

Head of Project Delivery

AntalO firmie

20 00028 000 brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Antal is a leader in executive recruitment and HR consulting services. The brand is present in 35 countries and has been operating in Poland since 1996. Antal International offices in Warsaw, Wrocław, Cracow, Poznań and Gdańsk conduct projects across Poland and abroad for biggest global corporations and local businesses operating in all sectors of the economy.

Zadania

  • Zarządzanie portfelami i projektami zapewniając jakość, realizację zgodnie harmonogramami oraz efektywność biznesową i finansową
  • Współuczestnictwo w kreowaniu i wdrażaniu strategii i planów rozwoju działów technologicznych w organizacji
  • Opracowywanie i wdrażanie środków kontroli zarządzania ryzykiem i planów awaryjnych
  • Monitoring i nadzór nad działowym budżetem
  • Uczestnictwo w negocjacji warunków współpracy z kluczowymi dostawcami usług na potrzeby działu/projektów
  • Zarządzanie priorytetami oraz zasadnością realizacji zadań podległych obszarów
  • Ścisła współpraca z innymi działami i klientami wewnętrznymi przy realizacji projektów strategicznych z nastawieniem na budowanie silnych relacji i doradztwo
  • Zarządzanie podległym zespołem, ze szczególnym priorytetem na rozwój kadry managerskiej
  • Działania na rzecz zwiększania digitalizacji procesów w firmie

Oczekiwania

  • Min. 10-letnie praktyczne doświadczenie w zarządzaniu projektami i programami
  • Znajomość różnych metodyk wspierających projekty we wszystkich obszarach organizacji - sprzedaż, finanse, obsługa klienta, marketing, back-office, hr
  • Min. 5 letnie doświadczenie budowaniu, zarządzaniu i rozwoju zespołu pracowników
  • Umiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku i warunkach rynkowych
  • Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów poparta w praktyce
  • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne oraz przywódcze
  • Szeroka wiedza w zakresie narzędzi wykorzystywanych w zarządzaniu projektami, tematyki architektury/infrastruktury systemów IT oraz procesów wytwarzania oprogramowania

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę i pakiet benefitów np. auto służbowe, opieka medyczna, karta sportowa
  • Ciekawą pracę w organizacji z ugruntowana pozycją na rynku
  • Możliwość pracy w środowisku nowych technologii
  • Duże możliwości samorealizacji na odpowiedzialnym stanowisku z możliwością tworzenia i realizacji własnych pomysłów zgodnych z polityką firmy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk

Ogłoszenie archiwalne