Oferta pracy

Head of Sales/ Marketplaces

Tapiso Maciej Grabowski

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe we wszystkich kanałach e-commerce a w szczególności sklepy online i platformy sprzedażowe

  • Tworzenie i realizacja strategii sprzedaży w kanałach e-commerce

  • Stałe monitorowanie efektywności sprzedaży w oparciu o KPI

  • Zarządzanie podległym zespołem sprzedażowym oraz raportowanie efektów do zarządu firmy

  • Współtworzenie oferty sprzedażowej, kreowanie i rozwój nowych kanałów i rynków sprzedaży

  • Monitorowanie i analizowanie konkurencji oraz potrzeb klientów

  • Formułowanie i realizację rocznych planów sprzedaży

Nasze wymagania

  • Umiejętność realizacji i analizy działań SEO i SEM

  • Doskonała znajomość platform sprzedażowych typu Amazon, Ebay (warunek konieczny)

  • Doskonała znajomość narzędzi sprzedażowych

  • Samodzielność, umiejętność zarządzania czasem i priorytetami

  • Doświadczenie w kreowaniu strategii sprzedaży oraz ekspansji na rynki europejskie

  • Znajomość narzędzi służących do monitorowania trendów rynkowych w kanale e-commerce

  • Umiejętność skutecznego zarządzania zespołem sprzedażowym oraz kontroli jakości procesów sprzedażowych

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację biznesową

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz niekorporacyjną strukturę pracy

  • Możliwość decydowania o rozwoju całego działu sprzedażowego

  • Onboarding i staranne przygotowanie do wykonywania obowiązków

  • Wpływ na kierunek rozwoju firmy

  • Miłą atmosferę̨ i pracę w dynamicznie rozwijającej się̨ organizacji

  • Wsparcie i pomoc zespołu podczas pracy – najważniejsza jest dla Nas gra do jednej bramki!

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia oraz sprzęt firmowy

  • Możliwość wykazania się i samorealizacji przez prowadzenie własnych projektów

  • Pracę przy ciekawych i niebanalnych projektach realizowanych przez firmę̨ (wspieramy też inicjatywy naszych współpracowników niezwiązane z naszą działalnością)

  • Miejsce pracy: Warszawa/ Zdalnie

Tapiso to nie tylko lider sprzedaży dekoracji wnętrz w Europie. Tapiso to dobre emocje, zgrany zespół, dążenie do wspólnego celu i ciągły rozwój.

Jeśli chcesz z nami zdobyć pozycję lidera na światowych rynkach, jesteś pozytywną, otwartą osobą a książki i najnowsze trendy e-commerce czytasz do poduszki, to aplikuj do nas!

Szukamy osoby, która swoją energią i motywacją zainspiruje zespół do zdobywania kolejnych szczytów sprzedażowych. Od przyszłego Head of Sales/ Marketplaces będziemy wymagać biegłego posługiwania się liczbami sprzedażowymi, kreatywności w działaniach marketingowych oraz skutecznego i przyjaznego zarządzania zespołem, aby odnieść sukces na międzynarodowym rynku.

Jesteś na to gotowy?

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli nasze oczekiwania są dla Ciebie wyzwaniami, a kultura organizacyjna jest tożsama z Twoimi wartościami - nie zastanawiaj się - aplikuj już teraz!