Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Head of Sales

Simplicity Recruitment

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest globalna firma technologiczna, specjalizująca się w reklamie cyfrowej. W związku z intensywnym rozwojem firmy oraz ekspansją na kolejne rynki europejskie poszukujemy doświadczonego Business Development Managera. Szukamy osoby dynamicznej, ambitnej, która obejmie znaczącą rolę w ukształtowaniu przyszłości firmy w Europie Środkowo-Wschodniej. Ze względu na międzynarodowy charakter roli poszukujemy osób płynnie posługujących się językiem angielskim.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie i skalowanie relacji opartych na współpracy z głównymi klientami i agencjami medialnymi;

  • Napędzanie wzrostu przychodów w Polsce dzięki partnerstwu z zespołem projektantów i kierownikami kampanii;

  • Aktywne angażowanie się w kontakt z rynkiem, poprzez uczestnictwo w wydarzeniach i konferencjach;

  • Budowa relacji z najważniejszymi decydentami w dziedzinie mediów/marketingu w różnych branżach;

  • Zarządzanie całym procesem sprzedaży: od poszukiwania potencjalnych klientów, planowania spotkań prezentacyjnych, odpowiadania na pytania potencjalnych klientów po przygotowywanie materiałów sprzedażowych.

Wymagania pracodawcy

  • Duże doświadczenie w rolach sprzedażowych w mediach;

  • Umiejętności wywierania wpływu na decydentów;

  • Doświadczenie w budowaniu relacji z klientami i partnerami na wszystkich poziomach;

  • Doskonałe umiejętności prezentacji i wystąpień publicznych;

  • Umiejętność przejrzystej i zwięzłej komunikacji;

  • Pozytywne nastawienie.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym;

  • Pakiet benefitów do wyboru;

  • Pracę w modelu hybrydowym oraz dogodną okolicę biura;

  • Ciekawe możliwości rozwoju oraz projekty w których ma się realny wpływ na działalność firmy;

  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • budżet benefitowy