Oferta pracy

Head of Sales - Media&Telco

ASTEK Polska

Mokotowska 1

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem sprzedażowym w sektorze Media&Telco w ramach oddziału ASTEK Polska

  • motywacja oraz rozwój podległych pracowników

  • tworzenie i wdrażanie strategii rozwoju w ramach własnej linii biznesowej

  • odpowiedzialność za generowanie nowego biznesu poprzez aktywne poszukiwanie nowych oraz obsługę bieżących Klientów oddziału

  • odpowiedzialność za realizację strategii sprzedaży dla poszczególnych Klientów na rynku mazowieckim

  • negocjowanie warunków współpracy oraz utrzymywanie długofalowych relacji z kluczowymi Klientami

  • odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów i planów

  • monitorowanie działań konkurencji

  • raportowanie

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku sprzedażowym w sektorze B2B w branży IT (sektor Media&Telco)

  • znajomość rynku i branży outsourcingu IT w Polsce - warunek konieczny

  • doświadczenie na stanowisku managerskim oraz doskonałe umiejętności związane z zarządzaniem zespołem

  • wykształcenie wyższe

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • silna motywacja do działania i nastawienie na realizację celów

  • doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne pozwalające budować trwałe relacje biznesowe

To oferujemy

  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń

  • Stabilne zatrudnienie

  • Szkolenia i treningi

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku - naszymi Klientami są najbardziej rozpoznawalne marki polskie i globalne

  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne

  • Dogodną lokalizację biur

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne