Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Head of Sales

GAMIVO S.A.O firmie

10 00017 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Dąbrowskiego 77a
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

GAMIVO S.A.

Dąbrowskiego 77a

Poznań

Rewolucyjny, najszybciej rozwijający się rynek produktów cyfrowych prowadzonych przez graczy i dla graczy. Naszym celem jest zapewnienie jakości i bezpiecznej platformy dla wszystkich transakcji cyfrowych.

 Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z branżą gamingową to jest właśnie to miejsce.

Aktualnie poszukujemy:

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • Tworzenie strategii sprzedażowej platformy e-commerce dla produktów cyfrowych w segmentach detalicznym i hurtowym (kody aktywacyjne do gier, prepaidy, software) w perspektywie krótko i długo falowej;
  • Zarządzanie zespołem handlowców i jego rozbudowa;
  • Poszukiwanie nowych klientów i rozwój relacji z istniejącymi klientami firmy;
  • Opieka i koordynacja bieżących oraz nowo powstających projektów sprzedażowych;
  • Planowanie i nadzór nad budżetem;
  • Raportowanie i analiza działań sprzedażowych platformy;
  • Uczestnictwo w targach i wydarzeniach branżowych;
  • Ścisła współpraca z Zarządem firmy.

DOŁĄCZ DO NAS JEŚLI:

  • Masz minimum 3-letnie doświadczenie na szczeblu zarządczym w obszarze e-commerce, mile widziane doświadczenie z branży gier komputerowych;
  • Chcesz rozwijać młody i energiczny zespół w firmie będącej jednym z liderów w swojej branży;
  • Posiadasz wysokie umiejętności analityczne i komunikacyjne;
  • Jesteś osobą skoncentrowaną na wyniku.

MAMY DLA CIEBIE:

  • Biuro w centrum miasta, w którym panuje luźna atmosfera i brak oficjalnego dress code’u;
  • Mega zniżkę na zakup gier komputerowych;
  • Imprezy integracyjne, free food day;
  • Dostęp do unikalnej wiedzy wewnątrz organizacji;
  • Współpracę z wybitnymi ekspertami i partnerami biznesowymi z całego świata;
  • Pracę w młodym zespole;
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej;
  • Kartę Multisport;
  • Umowę o pracę lub inną preferowaną formę zatrudnienia np. B2B.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ http://gamivo.com

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne