Oferta pracy

Head of Sales

RPO Partners Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kształtowanie i realizacja strategii sprzedażowej oraz polityki cenowej firmy

  • Analiza potrzeb Klienta i rynku oraz identyfikacja potencjalnych szans sprzedażowych wraz z aktywnym pozyskiwaniem biznesu na terenie Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii

  • Budowanie, zarządzanie i rozwój zespołu sprzedażowego

  • Odpowiedzialność za realizację planów i budżetów sprzedażowych

  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami za granicą

  • Wyjazdy służbowe

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, zwłaszcza w branży IT

  • Własny portfel Klientów na terenie , zwłaszcza w obszarze e-commerce, IT, etc.

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i sprzedażą na arenie międzynarodowej

  • Umiejętność strategiczne myślenia, nieszablonowe myślenie i otwartość na nowe pomysły

  • Biegły język angielski i niemiecki

  • Gotowość do regularnych wyjazdów, także za granicę

  • Wysoka etyka pracy i biznesu

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość systemów PIM, Akeneo

To oferujemy

  • Dowolną formę zatrudnienia UoP / B2B

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia do pracy (telefon komórkowy, laptop, samochód służbowy)

  • Pakiet benefitów dostosowany do potrzeb

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy w modelu zdalnym z cyklicznymi przyjazdami do biura (Kraków)

  • Interesującą pracę pełną wyzwań i realny wpływ na rozwój firmy

  • Dużą swobodę w podejmowaniu decyzji biznesowych i kształtowaniu strategii

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Dla jednego z naszych Klientów, firmy technologicznej specjalizującej się w systemach do zarządzania informacją produktową, której celem jest stworzenie jednego z najbardziej intuicyjnych narzędzi na rynku, poszukujemy osoby na stanowisko: Head of Sales

Poszukujemy osoby, która ma doświadczenie w sprzedaży produktów IT na rynku DACH. Aplikacja składa się z innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które są głównymi atutami systemu, tak więc niezbędne jest rozumienie technologii.

Przewiń do profilu firmy