Oferta pracy

health and safety senior specialist

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

Tęsknisz za podróżowaniem? W tej pracy spełnisz marzenia! Praca dla obywateli świata, pełna wyzwań, przygód i podróży służbowych na terenie Europy. Poszukujemy Starszego Specjalisty ds. BHP, o duszy globtrotera, dla firmy międzynarodowej świadczącej usługi dla największych i najbardziej znanych marek globalnych. Musisz koniecznie sprawdzić naszą ofertę pracy!

health and safety senior specialistNumer ref.: /250/06/2021/IT/79139

zadania

  • przeprowadzanie kontroli oraz stały monitoring przestrzegania przepisów i zasad BHP, ochrony środowiska, ochrony przeciwpożarowej
  • doradztwo i rekomendacje w zakresie obowiązujących i zmieniających się przepisów BHP, Ppoż i Ochrony Środowiska
  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji, analiz ryzyka RAMS spełniających wymogi poszczególnych krajów europejskich
  • organizacja szkoleń tygodniowych, miesięcznych w zależności od potrzeb projektowych, opracowanie/aktualizacja instrukcji BHP, przeprowadzenie pomiarów środowiska pracy
  • administracja wewnętrznymi programami firmy z obszaru BHP
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami zewnętrznymi\prowadzenie postępowań powypadkowych oraz ich raportowanie
  • inicjowanie oraz realizacja projektów mających na celu budowanie kultury bezpieczeństwa i świadomości w tym obszarze u pracowników
  • ścisła współpraca z innymi zespołami i działami w celu ciągłego podnoszenia poziomu bezpiecznej pracy

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego lub podyplomowe o profilu BHP, mile widziane dodatkowe uprawnienia
  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku inspektora BHP w międzynarodowym środowisku
  • swobodnej komunikacji w języku angielskim ( m.in. prowadzenie szkoleń za granicą)
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem i projektami
  • doświadczenia z zakresu BHP w branży budowlanej, magazynowej, konstrukcyjnej
  • umiejętności działania na początkowych etapach budowy
  • bardzo dobrej praktycznej znajomości przepisów z obszaru BHP w tym również krajów UE i umiejętności ich zastosowania w praktyce we współpracy z biznesem
  • popartego sukcesami doświadczenia we wdrażaniu nowoczesnych metod zarządzania obszarem BHP
  • dyspozycyjności do częstych wyjazdów służbowych na terenie Europy
  • międzynarodowe certyfikaty z zakresu BHB będą mile widziane

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę da stabilnego pracodawcy o zasięgu globalnym
  • pracę pełną w środowisku międzynarodowym dla znanej marki na świecie
  • pracę pełną inspirujących podróży, dla tych którzy są gotowi w swoim życiu na model work & travel, czyli 70% czasu pracy w podróżach służbowych na terenie Europy a 30% czasu pracy w centrali firmy w Bydgoszczy
  • bardzo dobre warunki rozliczania podróży służbowych
  • szeroką gamę benefitów dla fanów sportu, rozwoju osobistego, miłośników zdrowego stylu życia oraz rodziców
Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne