Oferta pracy

Health & Value Specialist

Pfizer O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

Health & Value SpecialistNumer ref.: 115646

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie wnisków o obrocie refundacją leków i ustalenie urzÄ™dowej ceny zbytu dla nowych produktów wraz z wszelkimi niezbędnymi dokumentami okreslonymi w ustawie o refundacji leków w tym o przedłużenie decyzji refundacyjnych dla lekóww firmy: zebranie niezbędnych danych i dokumentów, nadzór nad zbieraniem informacji koniecznych do przygotowania wniosku refundacyjnego; pilnowanie terminów określonych wymogami ustawy lub określanych przez MZ, przygotowanie aktualnych dokumentów stanowiących załączniki do wniosków o obrocie refundacją leku oraz zapewnienie ich zgodności z wymogami ustawy o refundacji lekÃów wraz z odpowiednimi rozporządzeniami, uczestniczenie w spotkaniach zespołów zadaniowych oraz wsparcie w pracach zespołu
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi odpowiedzialnymi za analizy farmakoekonomiczne lub inne projekty realizowane na potrzeby firmy
  • Nadzór i zarządzanie korespondecją przychodzącą i wychodzącą do działu Refundacji lekóww
  • Przygotowanie i redagowanie standardowych pism kierowanych do MZ, AOTM, NFZ
  • Bieżaca analiza aktów prawnych, przekazywanie wyników analizy do kolegów z działu oraz do innych działów
  • Monitorowanie stron MZ, AOTMiT, NFZ, przekazywanie kluczowych informacji do kolegów z działu oraz do innych działów
  • Przygotowywanie, aktualizacja kalkulatorów cenowych, innych arkuszy excel na potrzeby procesów refundacji lub innych procesów
  • Monitorowanie oraz analiza cen oraz grup limitowych, przekazywanie zestawień oraz wniosków

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office) w tym Excel
  • Wiedza z zakresu systemu ochrony zdrowia i refundacji leków
  • Dokładność i skrupulatność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Samodzielność pracy, jak również umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i skrupulatność,
  • Umiejętność dostawania się do zmian
  • Zdolność i chęć uczenia się i rozwijania swoich kompetencji
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Ogłoszenie archiwalne